PDA

Arată Versiune ntreagă : Comentarii la subiectu cu POZE

eMAG.ro

Pagini : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Uzzijmenarul
02-05-2005, 00:03
etai tare penis cine le are le are.....

VALET
02-05-2005, 00:15
:hehe1: :hehe1: :hehe1: :hehe1: :hehe1: :hehe1: :hehe1: :hehe1: :hehe1: :hehe1: :hehe1:

chiar daca omu penis nu e gipsy, se vede ca a fost domesticat in spirit tziganesc, il admir
:jamaica1: :jamaica1:

neamtzu
02-05-2005, 00:22
Puenti pozele pe subiectu asta (http://www.bugmafia93.ro/forum/index.php?showtopic=1347) de-acum. Comentariile aici. Sa ne intelegem da ?

Septican
02-05-2005, 03:10
in prima parte a ultimului post ai avut niste glume mai misto si poate mai subtile...
iar unele din poantele de la penultimul post sunt de la vacanta mare... te-am prins bai!

bravo neamtzule ca te-ai ocupat de forum putin...

penisd29cm
02-05-2005, 07:27
septican copi debil/sti doar ca sint pedofil/deaia imi apari in cale/sa ma pui la incercare/si sa te convingi si singur/ca o sa tio trag in ***...
asta asa de introducere. ba cuc cu lindic cum poti sami zici tu mie ca copiez eu glume de la vacanta mare ma? ieu nici nui ascult paia. maine raspoimaine vi simi zici ca copiez si versurile nu ba? fi atent la ceti zic aici/pupamai in carici/de agarici. intra pe mirc/sati arat un pic/cum te rezolv pe moment/siti dau niste sculament/iti bag in *** un patent/ca tot zici ca esti student/si vrei nitel agrement
daca nu sti unde ma poti gasi/iti spun acuma ca sa vi/sint pe canalu injuraturi/unde bag **** in guri/numai la fraieri ca tine/ii pun capra si pe vine/hai acolo te astept/sa te penetrez la rect

RapMaster
02-05-2005, 09:23
hahahahahhahah
Inca una de la Penisu de nota 10. :mhm:

Mos Craciun_
02-05-2005, 13:20
Dapi. daca nu se vad pozele la celalat topic nu prea ai ce comenta...

Bakhus
02-06-2005, 07:32
am mai bagat niste poze.comentarii? :D

RapMaster
02-06-2005, 10:02
N-am ce sa comentez...bravo tie.

Ciumeg
02-06-2005, 17:33
Originally posted by Bakhus@Feb 6 2005, 06:32 AM
am mai bagat niste poze.comentarii? :D
Deci in primul rand Respect ca mai sunt baietzasi care mai si danseaza, nu numai dau din cap pe Hip Hop ;)

Apoi critici ceva...deci in primul rand trimite-l pe prietenu tau pe la frizer sau are cumva interdictzie acolo? Cred ca stii tu la care ma refer :jmecher1:

Bah da jalnic mai arata Pc-u tau si ingalbenit rau e monitoru ala...vezi ce se intampla daca fumezi@Septican, nu numai dintzii tzi se ingalbenesc ci si Monitoru :D

Ah si nu mai baga poze de la sticle goale ca acusi itzi zice penisu ca ai fost la reciclat...

Si cu ultima poza ce ai vrut sa ne "aratzi" :confused5: :jmecher1: ;)

Septican
02-06-2005, 21:03
penis nu esti pe mirc... ala e un canal de prosti...toata lumea injura dar nimeni nu are o adresa... idiotenie...
da mai auzi niste injuraturi care te fac sa razi 2 zile...

Bakhus
02-06-2005, 21:15
Nush ce e cu poza aia.Credeam ca poate-mi ziceti voi.Eu deja eram rupt de beat si nu imi aduc aminte cand s-a facut poza aia... si multe altele :D

Mio
02-06-2005, 22:11
Originally posted by Bakhus@Feb 6 2005, 09:15 PM
Nush ce e cu poza aia.Credeam ca poate-mi ziceti voi.Eu deja eram rupt de beat si nu imi aduc aminte cand s-a facut poza aia... si multe altele :D
mosu...nu esti singurul caruia i se intampla...Peace!

Mos Craciun_
02-07-2005, 00:03
Daca imi facea cineva poze cand eram rupt de beat ajungeam la stiri :D

RZV
02-07-2005, 15:46
Originally posted by Mos Craciun_@Feb 6 2005, 10:03 PM
Daca imi facea cineva poze cand eram rupt de beat ajungeam la stiri :D
poate ai ajuns deja,da' tu nu stii! :noroc1: :noroc1: :hehe1: :hehe1: :lol2:

Danny
02-08-2005, 02:10
misto rau poza G :D

Caddillac
02-08-2005, 03:37
Mio da' ce fatza de mafiot ai in poze..un pistol iti mai trebuia... :hehe1: ... ia-l p'asta din avataru' meu..

G
02-08-2005, 12:15
Merci DannyFaq...stiu ca e misto ca d'aia am si bagat-o :D :D .....

Mio da' ce fatza de mafiot ai in poze..un pistol iti mai trebuia... ... ia-l p'asta din avataru' meu.. ..........pai am si io pistol in avatarul meu daca te uiti mai bine :D ....si nu e ala a lu 2pac ci e al meu!

Mos Craciun_
02-08-2005, 12:24
G cate bilutze incape in incarcator ? :D

Tre` sa imi bag si io o poza... sa ma desenez in paint ca ies mai ieftin :papa2:

penisd29cm
02-08-2005, 12:33
mam intors vijeloios/ca un om nesanatos/de fapt sint bolnav mintal/*** toti fraieri anal/am vazut plin de mirare/cum mos craciun si alti fraieri care/au tupeu sa se ia cu mine/chiar daca numi raspunde in rime/imi zice fel si fel de prosti/cred co sa le dau **** fara pirostri/sio sa leo incep intrun stil plin de romantism/vedeaias de tineri facind reumatism/cind trec codri de arama/vad in zare o panarama/e mama lu mos craciun/culege banane dintrun alun/mai merg eu un pic la vale/sin in codri de curmale/o curva vine sarmale/incaltata in sandale/sta nestingherita/cu freza ravasita/la *** dezgolita/la fatza galbejita/e mama lu levrante/cica vinde plante/ea de fapt pe bune/nu vinde nici legume/se vinde pe sine/si cun glas plin de suspine/iti spune care nevoie de lovele/sasi creasca copilu nascut cu sechele/ca cica saracu/vorbeste ca mc-ul raku/si are fatza de cucuvea/si freza ca bunicasa/si cu ochi lui de caprioara/parcai dan spataru cintind la vioara/dar atit cu nea larvete/sal pun capra la perete/ca in capra cu 3 iezi/pina vede stele verzi/.
apoi mai e un tzaran/pe numele lui septican/zice ca sta in canada/si are freza ca anda/sa fiu mai clar e vorba de anda calugareanu/septican are vocea mihaelei runceanu/si fizicu unui conpozitor/bagaias in *** **** pretinzind cai supozitor/il are pe ronalidnho in avatar/da se cunoaste de la o pozhta cai un poponar/si daca tot cuvintu poshta lam mentionat/sa o prind pe masa cu amantu in dulap/sai omor amantu prin injunghiere/iar pe masa so *** anal tinindo de minere/ si apoi so ung cu miere/sa chem stolu de albine/care so o intepe bine/cu venin so infecteze/cu sida so infesteze/si in paranteze fie spus/sa o fute in anus/la fel ca un pui de urs/in direct la un concurs/na cam mai dovedit o data/cas poet de origine inalta/iam facut pe prosti in rime/pot fi acuzat de crime/cau murit cu toti de ciuda/la fel ca o paparuda/ofitcata ca na venit ploaia/a unplut de singe baia/sia taiat venele cu un conpas/ insiprinduse dintrun atlas/na cam dato in diverse/iarasi am versuri perverse/sa ma intorc la subiect/septican tio trag in rect/iara lu nea mos craciun/ii *** curu ca din tun/si lu larvete fatza de prepelitza domesticita/sai dea domnu bronsita cu apendicita/si un stomac inflamat/mai rau ca un ficat/sa sufere in tacere/de o grea durere/si sasi dea seama cind face la cura spume/ca cu mine nu e loc de glume/cal umilesc pe canal in public/si desconspir la lume ca el are cucu mic/de fapt mai mic ca un lindic/sai dau palme la botic/si inca odata am demonstrat/ca fac prosti de *****/in versuri lungi si rime tari/ei e sinpli poponari/eu sint poet priceput/tot mereu ii prind si ***/acum o sa-nchei aici/tinindui pe toti in carici/la toti baieti adevarati/va spun beti si in vena sa bagati/ va respect si va iubesc/acum plec sa mai ciordesc

Mio
02-08-2005, 15:40
hahah....nu esti normal mha penise...

Mio
02-08-2005, 15:46
Originally posted by G@Feb 8 2005, 12:15 PM
Merci DannyFaq...stiu ca e misto ca d'aia am si bagat-o :D :D .....

Mio da' ce fatza de mafiot ai in poze..un pistol iti mai trebuia...* ... ia-l p'asta din avataru' meu.. ..........pai am si io pistol in avatarul meu daca te uiti mai bine :D ....si nu e ala a lu 2pac ci e al meu!
ce pistol ai G...ca am si eu un sig p220 calibru .45 zi ceva detalii..faina poza din avatar

Mio
02-08-2005, 15:47
Originally posted by alin@Feb 8 2005, 03:37 AM
Mio da' ce fatza de mafiot ai in poze..un pistol iti mai trebuia... :hehe1: ... ia-l p'asta din avataru' meu..
:pimp2: alin...poate ca is mafiot...hahah....

G
02-08-2005, 20:30
G cate bilutze incape in incarcator ?

ce pistol ai G...ca am si eu un sig p220 calibru .45 zi ceva detalii..faina poza din avatar ..........pai ce detalii sa zic...are vreu 10 bilute(defapt avea ca s-a stricat demult),se basea pa la obor si la tiganii aia cu tarabe,costa intre 30-70 mii ...cat despre calibru...stai sa iau rigla sa masor :hehe1:

Mio
02-08-2005, 22:01
rad cu lacrimi....prea multe detalii pt mine:)) :))

Danny
02-08-2005, 22:39
Originally posted by Mio+Feb 8 2005, 03:47 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Mio &#064; Feb 8 2005, 03:47 PM)</div><div class='quotemain'> <!--QuoteBegin-alin@Feb 8 2005, 03:37 AM
Mio da&#39; ce fatza de mafiot ai in poze..un pistol iti mai trebuia... :hehe1: ... ia-l p&#39;asta din avataru&#39; meu..
:pimp2: alin...poate ca is mafiot...hahah.... [/b][/quote]
da..poate ca esti si prim ministru&#33; mai stii? :D

no offence Mio..oi avea eu aspect de manelist cum zic astia..dar pozele tale imi aduc aminte de Ali G in the house&#33; :D :)

G..la ce configuratie are pistolul tau...nu stiu daca are cineva tupeu s-o arda aiurea cu tine&#33; :noroc1:

mimoza
02-08-2005, 23:45
penis da&#39; de ce nu mai postezi si pe alte topicuri? am vazut ca la facut caterinca de mutrele noastre te pricepi, dar mai ai si altceva de spus?

Mio
02-08-2005, 23:51
Originally posted by DannyFaQ+Feb 8 2005, 10:39 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DannyFaQ &#064; Feb 8 2005, 10:39 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by Mio@Feb 8 2005, 03:47 PM
<!--QuoteBegin-alin@Feb 8 2005, 03:37 AM
Mio da&#39; ce fatza de mafiot ai in poze..un pistol iti mai trebuia...* :hehe1: ... ia-l p&#39;asta din avataru&#39; meu..
:pimp2: alin...poate ca is mafiot...hahah....
da..poate ca esti si prim ministru&#33; mai stii? :D

no offence Mio..oi avea eu aspect de manelist cum zic astia..dar pozele tale imi aduc aminte de Ali G in the house&#33; :D :)

G..la ce configuratie are pistolul tau...nu stiu daca are cineva tupeu s-o arda aiurea cu tine&#33; :noroc1: [/b][/quote]
no offence taken man.Peace&#33;

G
02-09-2005, 00:37
G..la ce configuratie are pistolul tau...nu stiu daca are cineva tupeu s-o arda aiurea cu tine&#33; ...
Si daca ai vedea ce poze am in calc cu pistolul ai zice ca sunt de la irakieni si am prins ostatici si ii execut.....aia ce e in avatar e lejereanu...
Si apropo de cei care rad de pistoale de jucari....bai baieti voi stiti cate jafuri s-au facut cu astfel de pistoale?????? :hehe1: :hehe1: .....totul depinde de tupeu :jamaica1:

Danny
02-09-2005, 00:41
offtopic: zilele trecute am vazut la Reality Tv cele mai inventive jafuri...erau unii de au jefuit o banca cu niste pistoale cu apa... si cel mai frumos jaf...unu infasurat cu dinamita din carton...cu o telecomanda TV in mana i-a amenintat pe aia ca se arunca in aer daca nu ii dau toti banii din casele de marcat...minunea e ca aia i-au dat banii&#33; :D

Mos Craciun_
02-09-2005, 00:48
Originally posted by mimoza@Feb 8 2005, 09:45 PM
penis da&#39; de ce nu mai postezi si pe alte topicuri? am vazut ca la facut caterinca de mutrele noastre te pricepi, dar mai ai si altceva de spus?
Pai e un fel de "Rudarel" (daca ai auzit de el..) se aseamana caricaturile cu ce canta el in versuri... oricum eu nu o prea numesc aia caterinca... mai degraba traran autentic.. nu ma refer la penisd29cm la Rudarel ala.. si la ce melodii are scoase... te razi de ele cand le ascultzi dar **** mea... nici canta nu stie...

Danny
02-09-2005, 02:18
oare penis o stii sa cante? :D

Septican
02-10-2005, 07:38
nu ii mai dati idei :D....penis tot nu te-am gasit pe site.... zi-mi si mie cand sa intru...

neamtzu
02-10-2005, 18:57
observ ca undone ne-a cam dus de nas cu poza aia veche :hehe1: :nonono:

undone
02-10-2005, 19:09
am scris acolo ca m-am ingrashat,nu?
destul de clar. Daca avetzi sugestii...cum sa slabesc...ashtept.

undone
02-10-2005, 19:11
n-m dreptu` sa-mi modific look`ul? chiar asha,bre? n-am voie sa ma tund,sa ma vopsesc shi sa ma ingrash? k gata,sare neamtzu in freaza mea&#33;&#33;&#33;

undone
02-10-2005, 19:13
dunt demoralizata...daca ma ingrash in ritmul asta...
cand invatz,nu ash manca decat cartofi prajitzi. shi o cutie de bere ptr relaxare...

undone
02-10-2005, 19:15
scuze scuze scuze &#33;&#33; o qestie mai am de spus&#33; ce haios e neamtzu cu cipilica aia pe cap&#33;&#33;&#33;

neamtzu
02-10-2005, 19:34
:smile1:

Mos Craciun_
02-10-2005, 20:47
undone... vrei sa slabesti ?... prin motode mai noi sau prin metode clasice ? ;->>

Metoda clasica: nu mai mananci aproape deloc, bei cafea cu aspirina sau iei furosemin..

Metoda noua: Fiddness ;)

undone
02-10-2005, 20:57
am devenit complexata deja...nu ma mai incap hainele.
ieri am stat o jumatate de ora sa ma inchei la blugi...capsa dupa capsa...un calvar...stateam lungita pe pat shi faceam podul stand mai mult in cap,in timp ce trageam de capse/...doamne,trebuie sa revin la forma initziala...dar mi-e lene sa ma duc la sala...nu prea am nici timp...
jogging mai fac...da` nu prea se vede...
ma...poate sunt yo paranoica...nu se scrie/spune fitness?

Mos Craciun_
02-10-2005, 23:49
Originally posted by undone@Feb 10 2005, 05:57 PM
nu se scrie/spune fitness?
Nu le am io cu termenii de geografie...

PS: undone.. vezi ca vine vara... si la strand nu faci baie cu fasul pe tine...

RapMaster
02-11-2005, 00:17
"Ai incercat sa slabesti, nu merge..."mai departe sti tu, ca ziceai ca iti place.....Rimaru&#39;

Septican
02-11-2005, 01:43
mio la tine in casa nu se baga caldura sau stai cu hainele pe tine sa fii smecher si in fata oglinzii? si vezi ca lanturile alea te cocoseaza de tot....

Ciumeg
02-11-2005, 04:17
:D Septican da tu ai boala nu gluma pe Mio...alaltaieri l-ai intrebat de ce poarta 3 sapci pe cap si daca nu se da caldura si ai avut noroc ca o sters neamtzu posturile din greseala si acum il intrebi dece sta cu hainele pe el? :jmecher1:

Referitor la undone cu ingrasatu citez si eu niste versuri "femeia se plange ca sa mai ingrasat, nu ma mir la cate zile mi-a mancat, daca maine ar pleca de langa mine toti dusmanii ar muri de ciuda ca o duc mai bine" :D dac ascultati hip hop stiti voi de la cine-s versurile ;)

P.S. totusi parca nu e aceeasi persoana in prima poza aia cu pantalonii si astea de acum@undone ma refer la trasaturi, nasul si ochii is altfel... :confused2:

Caddillac
02-11-2005, 04:28
undone, mai bine iei un Septican..da nu mai mult de unu/zi...ca duce la supradoza... :hehe1:

Ciumeg
02-11-2005, 04:37
:lol2: da ce medicament e ala frate ca n-am auzit de el? e romanesc cumva@alin?

Caddillac
02-11-2005, 04:41
din cate stiu iti trebe&#39; aprobare de la medic pentru asa ceva..pmea..eu n-am incercat..e destul de scump..si e sever cu organismul...poate incearca undone... :D

xBaSs
02-11-2005, 05:34
e supozitor mah :hehe1:

Caddillac
02-11-2005, 05:44
poate se sperie undone de el..faceam si io reclama la un produs si tu..sperii fata... :tztz:

Septican
02-11-2005, 08:14
ciumeg, cum ai reusit sa imi citesti postul....:D...da asa e, aia am scris.....

Mos Craciun_
02-11-2005, 10:07
Mai bine bea cafea cu aspirina.. de la aia stai pe loc si transpiri tot... iei fara masura te dezhidratezi... ;)

penisd29cm
02-11-2005, 12:22
septicane faci ce faci si tot te desfaci la craci vrindu-ti sa iti bagi araci....bai poponel cu brevet. pai de ce vrei tu sasi dea mio hainile jos ba? vrei sa vezi si tu un cuc ceva? te cam escita idea nu?pai hai la unciu sa vezi ca turn efel am. te iau eu in el de te saturi sa vezi baieti la cocosu gol.
undone daca vrei sa slabesti vino sa tragi de greutati la mine acasa. te leg de bat te bat, te las nehranita vreo 2 saptamani timp in care te violez dupa reteta proprie, adica anal fara pic de alifie. apoi te si crestez pe burta sa mai cada din slanina si la sfirsit te arunc pe geam sa vedem daca esti asa de usoara sa plutesti ca fulgu de nea sau fulgu de porunbel.

RapMaster
02-11-2005, 12:35
hahahaha
In timp ce citeam ce face penisu cu undone, parca imi si imaginam...ai de poola mea...no comment...tare penise

undone
02-11-2005, 12:50
m-am gandit sa iau ceva medicamente...da` nu supozitoare&#33;&#33;&#33;
sunt nishte pastilutze,care am auzit ca sunt f eficiente...chiar...mi-am cumparat Biomed4...e o miere ciudata cu gust de menta...nu shtiu sincer la ce o sa-mi ajute...tre` sa iau o linguritza de trei ori/zi inainte de mese...mai greu cu mesele,k n-am cand...in timpul zilei rontzai biscuitzi,de foame,n-am cand... in tot cazu`...daca mai avetzi sugestii ptr slabit...trimitetzi-mi un mesaj,ceva,devine super-stresant subiectul ata,despre cum sa slabesc eu...

undone
02-11-2005, 12:52
imaginatzie bolnava...denota simptome de schizofrenie,sau de maniaco-depresiv. Este prima shi ultima oara cand raspund la mesajele lui penis.

penisd29cm
02-11-2005, 13:10
si pentru ala care vroia sa vad daca stiu sa cint pai fi atent aicea la cintecu asta:
dedicatie pentru septicemie, mos cracila, undone si stimata sa rindunica paroasa:

maaai atins/teaaaaam inpins/teai speriat/ai plecat/siai jurat/ca ma iei de barbat
alo?salut?sint eu&#33; ciorditor/si te rog frumos cun topor/iubirea mea/sa o scoti afar pe bunicata/vrei sa pleci dar te prind si te bat/apoi te izbesc violent de pat/chipu tau si dragostea din plop/ma fac sa inebunesc de tot/te lovesc si te lo te lovesc/cu o teava in cap te netezesc/apoi imi scot propriul ferastrau/iti tai mina si te doare rau/singerezi si ai hemoragie/evadezi si alergi pe cinpie/dar te prind chiar linga plop/si iti sparg mecla de tot/alo?alo? e ocupat/ai scapat/lucreaza astia la telefon/daias cu capu de beton/il cautam pe picaso/sal *** cu pensula la misto/da am dat de van gog/pisamas pe el de bosorog/......siiii toata lumea...chipu tau si dragostea din plop/erai administrator in bloc/da miai furat bani de caldura/team ginit si tiam traso in gura/...maaaaai filat......maaaaai furat.....maaaai eeeeenervat/mai filat si mai furat/iar eu rau mam cam enervat/team prins exact linga plop/teascundeai sub un prosop/team batut team omorit/tiam taiat o felie din git/tiam sapat si un mormint/iar apoi...iubirea mea/cind sa lasat usor seara/team ingropat/dezbracat/insingerat/linga copacu blestemat/siiii...toata sala: chipu tau si dragostea din plop/nu teau ajutat in al tau scop/acum zaci pe sub pamint/in timp ce eu vesel cint/si mai am un singur dor/sati fur ceasu desteptator/ca oricum dormi somnu de veci/prin lumea celor vi nici ca mai treci/

RapMaster
02-11-2005, 15:38
Mah, toti pe care v-o suparat penisu...tre sa recunoasteti ca ii un geniu, in felu lui de exprimare.Bravo 29

Septican
02-11-2005, 16:51
el e smecher ca vine si scrie doar in rime.... ca altii sa nu poata sa faca misto de el ca nu stiu nimic despre el:).... penis nu ai intrat nici pana acum...asa ca **** ba taparule...

Mos Craciun_
02-11-2005, 20:05
Originally posted by Septican@Feb 11 2005, 01:51 PM
ca altii sa nu poata sa faca misto de el ca nu stiu nimic despre el:)
Cum sa nu potzi ?... tre sa stii ceva despre el ?.. inventezi si tu acolo ceva rime instant sau ceva caterinca sau orice da tre` sa ai imaginatie nu ca altii.. pana me... bine asta pt. care stiu numa nu pentru totzi...

Penise cand ti-ai facut poza aia acum 7 ani... atunci ai iesit din puscarie sau dupa aia deabia ai intrat ?... pacat ca nu te-am cunoscut atunci sa ne trimitzi si noua ceva lustratii.. sa vedem ce peisaje sunt peacolo... in locul tau imi faceam in videoclip acolo dupa gratiile alea.. stii ce bine iesea ?.. ei bine ca te faci de rusine la toata tzara asta ii partea a doua...

Ai fost cu toate rudele dupa gratii ?... sau numa tu singur... si cum a fost peacolo ?.. te-ai distrat bine acolo in weekend ?...

Anul acesta trebuie sa scoata B.U.G. Mafia single si albumul de 10 ani sa nu intri iara in puscarie ca pierzi stirile...

Apropo: in *** mai esti virgin ?... nu ma mir ca nu se dau fetele la tine.. aretzi de parca toata viatza ai dormit in cort...

Septican
02-11-2005, 23:09
hopa....pe asta cu parnaia nu o stiam....
pai de astea ne zicea el numai de anus si anal...
cred ca as putea sa fac mai mult misto pe chestia asta decat faci tu despre mine...

francezu
02-12-2005, 00:22
penis29cm e pseudonimu tau/esti un nepot obsedat sexual ca toti din neamu tau/vin sa postez pentru prima data pe forum sa iti demonstrez ca sunt greu/si sa iti arat cine e nasu&#39; tau/iti bati joc de mosu&#39; ca e beat mereu/da stiu ca ai ciroza de la atat smecleu/scuzama ca sunt cam ingust in ***/da nu conteaza ca o sa fiu activu in cuplu nostru si o sa plangi,ti-o jur/activ ca formatia de house pe care sigur o asculti/la maxim la padure unde duci copii sa ii futi/pedofil din tata in mata canti la flaut/o sa vin sa imi sugi **** de dinozaur/mosule de craciun adumi o caramea/dar nu inainte de a mi te alatura sa ii scoatem lu penis o masea/asta era pentru rima mea/pentru ca momentan nu gasesc altceva/scuze pentru greseliile de ortografie/dar stau in franta si sunt rege-bis in poponarie/tu esti sefu de promotie in materie de oral/asa ca daca ai nevoie de un control anal/da un telefon si iti dau un pic de tandrete in mod bucal/poate porma te chem la mine ca curva permanenta sa te scot din canal/de ce nu pui o poza sa le faci pe plac la forumisti?/poate esti prea ocupat sa corupi minore si sa ciordesti lipici/lipici pentru femei pentru ca nu prea ai sensibilitate/puneti o masca si iati un translator frate/unu mai pervers care intelege limba ta/cea in care cuvantu predominant e "****"/cat despre ceea ce numesti **** ta/nu mai tripla marimea ca le faci pofta unora/ce dracu chiar asa de mare e **** ta?/sau poate e marimea lindicului pe care iil are pretena ta/ remarc ca ai o gura mare/nu te obosesti din a scoate perle rare?/sa obisnuiai sa faci amor cu fetite din jilava/stiu vere,chiar si la hde le trebe para/hai mini-penis scoate niste europeeni adevarati din vioara/si iati haine sa nu mai arati ca o sperietoare de ciori anormala/mami mia zis sa nu ma joc cu cei tari/da asa sunt eu mai zmeu cu penisele mari/da bai nu esti beat chiar am mai multe/pentru fiecare fraer in parte si stii ca sunt sute/ai vazut ce fraze fac?/cu triplu inteles si cu tupeu de macac/adriane hai la franta cu ursu tau domestic si cu o manea/ca dau eu o bere si iti bombardez orificiu cu macaraua mea/adumi si mie un hogo boss si un cos din paie/stiu ca esti pe pont cu nica,faci afaceri in cantitati industriale/strigati b.u.g. mafia daca sunteti cu mine/penisu moare cand iil umilesc mai bine/fratele meu nu te supara/dar vroiam sa imi expun si eu un pic caterinca/te rog frumos nu fii prea dur cu mine/si nu ma injura prea mult ca fac ceva pe tine/si trimitemi pe langa asl pls un autograf/ca la caterinca pana acum iai facut pe toti praf. :noroc1: bafta totusi si daca ai pus botu iti trimit un :fuckyou2: prietenesc.bravo neamtzule pentru site si celor care dovedesc ca au creier sau macar un pic de caterinca in ei prin ceea ce posteaza.eu recunosc ca nu prea am din moment ce ma leg ce tte-de-bite asta degeaba dar nu am ce face acum asa ca ma bag si eu in seama cu japca.inca o data nu fi ranchiunos penise.

penisd29cm
02-12-2005, 01:11
bai cheie franceza/tre sati cunperi o proteza/esti barbat in antiteza/adica travestit ce se plinba pe faleza/cum spui chiar tu esti rege in poponarie/deci cum te prind tio trag la ****/stim foarte bine de ce esti in franta/teau cunparat magrebinei sa le faci clanta/chiar daca esti mai urit ca babacloanta/si ai nas de cotoroanta/eu am fost la pirnae e adevarat/insa niciodata nu am regretat/si sint obsedat de sex anal si asta e real/ardeam multi prosti in pirnaie pe interval/zici ca vrei sa faci caterinca/da ceai reusit e sa incerci sa fi o copie dea mea nereusita/recunoaste tocilarar ascuns sub birou/am fost sint si voi fi idolu tau/ca *** minore am recunoscuto/chiar si pe mama am fututo/ca nu stin religios nu cred in dumnezeu/sint mindru cas tigan si am **** de zmeu/ai grija cind o sa ai un copil sau doi/voi fi mereu linga scoala lor cu satra mea de cioroi/til pot rapi til pot viola/voi face ce vrea **** mea/vi cu vorbe in franceza/sa te ******esc in freza/pe nimeni nu inpresionezi/te *** de vezi stele verzi/iar la versuri esti prea slab/ca nevasta lu harap alb/curva de ileana cosinzeana/la fel ca ana blandiana/esti un comunist plecat in exil/vedeateas pe tine paralizat in azil/intrun scaun cu rotile care e defect/si intins pe un colt de pat infect/sa vin sati fur la scaun o roata/sa te tirasti ca viermele prin pensiunea toata/sint alcolist dupa cum ai spus si tu/ai uitat cind lam prins pe strada pe tactu/si iam violat nevasta in fata lui/cred ca era pe baicului/sau in socului/nu mai stiu ca eu merg hai hui/siti dau **** pina iti fac cucui/pe amigdale/iti ies pe nas bale/si se vede ca estio chior/mai fioros ca un cocor/te pun capra/si te vind in obor/pe o sticla de lichior/ca zici sami pun poza aici/da nai vazuto pupamai in carici?/oricum ai vrea sa scri in rime/iti arat ca nu te tzine/sunt mult prea sus fata de tine/mama ta cheala si slaba/parca e basescu/ar vrea sa io ia la laba/lu stela popescu/tactu poponar de rasa/e fan bonbonel/a stai incuiat in casa/ca na fost ales presedinte el/bunicata parca esti tu copie la indigo/aceasi mecla/aceasi freza/si mersu la misto/eu cred ca iti dai seama/.cu mine nu ai sanse/la fel ca si tanti leana/te crezi academician cu 2 clase/dar nu e loc si tot iti zic/lindicu tau e mult prea mic/pentru un magician ca mine/care scoate un iepure din tine/de fapt te transform inapoi in papagal/cu blana de sacal/iubitor de luat anal/ce cinta ca in codru madrigal/e real/ca realu din madrid/ca te aliniez la zid/ca vestitu baiazid/tu te zbati ca un guvid/sau mai bine zis o stiuca/si vorbesti mai mult ca tuca/sau incontextu de shouri teve/ai alura lu teo aruncatoarea de greutate/e si urita si trasnpirata,ca sarea in bucate/ce sati mai zic acum terminate/poate sa te lovesc cu o sabie in spate/sa cazi lat direct pe coate/apoi ca vestitu canibal german/sa iti transez corpu organ cu organ/si sa iti vind carnea la kilogram/sa io vind la pret redus lu mata mare/sa faca din ea sarmale/so manince familia ta de craciun/sa spuna care gustu bun/ sa fi si tu fericit in lumea ta/ca in sfirsit iai bagat **** in gura lu bunicata/fie ea si in forma tocata/oricum baba a mincato pe toata.

francezu
02-12-2005, 02:44
fii atent frate husenii sau adunat/si penis29cm e tot de *****/vad ca esti mandru de rasa ta/da stii ca te iau pe **** si pe tine si pe mata/ai ceva cu familia mea?/fraere se pisa toti in gura ta/nici nu mam obosit ca tine/sa caut peste tot ceva ca sa fac rime/mersu meu te tot oftica/dar fac fraerii ca tine sa prinda frica/tu mergi ca o rata subnutrita/de la ai tai amici din coliba/zici ca o futi pe bunicamea?/eu iti *** toata familia/papagal esti tu stii bine/o arati mereu prin rime/la capacitatea ta mintala/nici nu cred cai fost la scoala/sunt in franta da corect/tu in cort la tine in jeg/vad ca esti tare suparat/asa asi fii si eu daca-si fi mancat *****/de ce esti asa de dur/cred ca te-am vexat t-io jur/e normal te inteleg/adevaru doare chiar de-oi fii ciumeg/cu mama nam nici o problema/a ta o arde cu arabi in discoteca/apropo bunica a murit/asa ca necrofilule mars la aburit/alti nepoti ca tine la fel de papagali/esti doar un cioban cu chef de scandal/stii cum e faza cu toporu/orice tigan mai imbracat se crede fane spoitoru/asa ca ***** ia-o mai incet/ca te ineci de la atata smecleu cert/nam copii da chiar daca as avea/nu iasi pune la o scoala de langa satra ta/nu stiu de ce ai luat foc asa/cred ca nu tiai gasit inca jumatatea ta/normal vere iti lipseste puscaria/cred ca tiai uitat acolo chiar si jucaria/sau poate esti pasiv/de la atat **** te cred si eu ca esti naiv/lumea te ia drept clovn/dar nu iti dai seama,esti un domn/cu bani de la cersit prin lume/ai aere dar tot faci spume/spume faci de la viata ta ratata/si de aia pui botu ca o zdreanta/stai frate linistit/e doar un forum,am glumit/daca vrei sa ma incerci hai sa ne intalnim/ca idol iil am doar pe dumnezeu/tu cu muia ta nu produci nici smecleu/ia zile adriane/"nam nici bani si nici valoare"/daca vrei bani poti sa vii/am clienti cativa copii/eu cu toti magrebinii mei/ti-o dam sus ca niste zmei/si mai e ceva bai smecleu/sa iti mai faci un pic tupeu/sa mai cauti prin dictionare/sa imi mai scrii poezioare/esti ca sisu bagi in vene/esti papagal ti-au crescut pe spate pene/si cum zicea maestru uzzi/eu sunt cel care te baga in perfuzi/si daca nu mai stii de gluma/marsh in **** mea inapoi la turma/tu dai 15000 la net/sa vii la mine cu faze de balet/la padure prost aurolac/doar aici e canal de rap/nu canalu 7 unde stai tu/impreuna cu mata tactu si familia nu?

Septican
02-12-2005, 02:49
looooooooooooool.....astia ar putea fii aceasi persoana....

francezu
02-12-2005, 03:08
ah era sa uit inca ceva/penise nu ma mai incerca vrajeala/am vazut ca ai postat o ora dupa ce am facuto eu/te-a ajutat tot netu sa imi raspunzi cu tupeu/cu tupeu de borfas tio spun concret/tio dau la **** in mod cert/stiu ca stai acum in gazda/la coliba lu ion cu o pana in creasta/si mai e inca ceva/hai la mama in **** mea/ca e larga ***** ei/cand o sa te vada o sa cada ****ii ei/da e cam paroasa/sia facut blanita din piele intoarsa/din scalpu tau inconfundabil/tea linsat cu sabia in boaste/ca acolo erai tu mai paros/stii ca ursu cu coada in dos/care a fost la pescuit cu coada/cand ai fost tu sa speriat si cloanta/da da baba aia/care cred era bunica ta/cam atat pentru deseara/revin maine direct din gara/da da din gara aia/unde intinzi mana sa iti iei sana/uite frate ma prins boala/nu ma pot abtine din scris sa moara mama/mama ta binenteles/da oricum nu vin pe forum des :boxing:

penisd29cm
02-12-2005, 03:32
imcerci sami copiezi stilu/violatias copilu/doar mi se spune sile pedofilu/sau zofilu/ca *** capre/deghizate in mama ta/apropos unde e curva?/te dai francez/anusu til fracturez/si desi stai la paris/tot esti iubitor de penis/te plinbi in turnu efel/punemiai ciocu pe miel/si din catedrala notri dam/te uiti cu lacrimi in ochi pe geam/vrei sal vezi pe cocosat/sai iei **** la frecat/il ai presedinte pe jac shirac/datias **** cind ma ***/si esti dansator la mulen rouge/porti peruca si te dai cu ruj/cica esti fan dea lu paris sen jermen/te crezi ultras dar ai moaca de ren/plin de cosuri peal tau ten/te bag in sedinta in plen/sti tu ca la cincinal/pe birou de fac bucal/si cum esti curva fara pereche/te ******esc in ureche/ ca ureche grigore/poetu ala mort in azore/sau ca mihail sadoveanu/carea dat cu banu/si ia picat stema/a decis sasi ia cisterna/sa inarmat cu un baltag/a plecat la babadag/a numito pe mata vitoria lipan/si cu cucu lui de moldovean/ a siluito o zi si 3 nopti/ia ciordit si bani toti/la omorit pe nechifor/si la resuscitat cu un supozitor/na ca team luat in literatura/cind de fapt tu esti o tiritura/tot ceti trebuie e sa fi ***** in gura/domnia mea e pentru tine dictatura/te scot oricnd pe interval/in rime sau intrun cartier marginal/tiam dovedit inca o data/ca esti o veverita inaripata/hai ia **** ramas bun/team violat dar no sa spun

Danny
02-12-2005, 04:07
sa nu va bubuie creierul fratii mei&#33; :D dar ati cam deraiat de ls subiect ...;) oricum sunteti tari ..aman2...cu toate ca si eu remarc asemanarile dintre rimele voastre..lasa ca ne lamureste neamtu daca penis are dubla personalitate sau nu&#33;

neamtzu
02-12-2005, 04:10
se pare ca n-are

Septican
02-12-2005, 05:11
s-ar putea sa aiba....vedeti dupa cat timp si-au raspuns unii altora... penis raspundea o data la 2 zile...

Lavrente
02-12-2005, 12:12
Astia doi is nebuni.....da daca e sa imi aleg favoritu io pariez pe "****"....o fi el un bashinos da daca macar putin din ce ne baga el pe gat e adevarat atunci sa zicem ca e ok......Penise daca pana la urma char esti peste esti un fel de model mai micut asa pt mine&#33; :pimp1: :pimp1:

Mos Craciun_
02-12-2005, 12:36
Ieri can au postat aceste mesaje si de multe ori penisd29cm era logat pe forum si francezu nu era logat.. dupa ce a bagat rimele alea penisd29cm deabia dupa aia a fost logat francezu dar mirare: inainte sa posteze penisd29cm era logat francezu... deci ii clar ca e aceeasi persoana dar nu conteaza.. daca are vlaga in el.. ;)

Lavrente
02-12-2005, 12:41
atunci cam d-ampulea faza da ce sa faci daca omu are o criza de personalitate....poate maine apare cu inca un user cu nume gen Rozi sau Florica sau treburi d-astea&#33;

Mio
02-12-2005, 13:03
Originally posted by Septican@Feb 11 2005, 12:43 AM
mio la tine in casa nu se baga caldura sau stai cu hainele pe tine sa fii smecher si in fata oglinzii? si vezi ca lanturile alea te cocoseaza de tot....
bai cocoshat....tzie ciuda?du-te si tu si te imbraca....asteapta la gunoi prima data sa aduka marfa....nu te lua de cine nu tre.

francezu
02-12-2005, 14:02
bravo bai penis eminescu/bravo tie si la restu/restu netului tau penal/faceti reuniune in canal/reuniune literara/noroc ca unii au nimerit la scoala/ceea ce nu e cazu tau/tu inveti doar texte porno la bulau/de-alea cu "ah da bago mai tare"/cand tio dau baietii grupa mare/scuze pentru lipsa de litaratura/dar am chiulit la ore de cultura/apropo ziceai de interval/scuze,nu umblu prin canal/de frica sa nu ma prinzi/ca imi faci rozeta praf bai penis/stiu ca esti mare homalau/da ****-i tot in curu tau/mosule eu nu sunt putulica/miar fii jena si un pic frica/frica am de la marimea lui/marimea profilului lui de cui/ca idol iil ai pe rocco/iti cam place **** ,popo/popo de la poponar/futi copii in al tau canal/sun acum la nine one one/vine basescu traian/te eradiaza ca un caine/nu te mai vad pe-aici maine/o fii penis nume destinat?/cu "pre" in fata bai *****/referitor la infatisare/mama ta trage de fiare/o fii oare un tatic?/cu un piercing in buric/a fatat un prost ratat/tea scos prin *** in loc de *****/oricum ai aceasi mecla/fata ta e ca o sfecla/zici ca ai talent de infractor/arati mai mult ca catalina ponor/la fizicu tau de frunza/nai skinu ca o branza/din motiv ca nu te speli/de aia mama tea ejectat ieri/era so umplii de sida/noroc cu sculamentu tio pui cu hda/hda aia de la 8/canalu unde boschetarii fac stop/sa spele si ei un parbriz/si sa dea un pic de sifilis/ai gresit adresa vere/asta e canal de net nu cere/bile de bagat in ****/ca ai sculament si asta dura/de ce esti asa de ranchiunos?/nu tiam bagat inca ****-n dos/oricum nu ar intra/marimea nu e calitatea mea/la tine ar intra un 29/prototipe asa:doua/ca e mare orificiu/nam asa mare cariciu/schezo la padure cu vrajeala ta/aici nu impresionezi pe nimenia/incerci mereu sa te bagi in seama/dar stii "doar virusii te baga in seama"/te ard tare in popou/si eu si pretenele tale la bulau/fii pe faza putulica/ar fii cazu sa prinzi frica/eu cu nica si cu sile/venim toti azi la tine/sa iti dam o ranga in cap/sa iti luam bilele si un ciorap/vad ca esti cam purtat pe ****/oare iti place?"sigur,dura"/asta ar fii raspunsu tau/vorbesc si eu sexi nu fratele meu?/vad ca asta e baza ta/da da **** ce altceva?/de ce esti complexat bai lica?/lica vine de la putulica/stai calm va creste intro zi/ia viagra,nu mai fute copi/bai pedo chem mascatii/vin si copii si tatii/da tatii lor sunt la bulau/de aia isi baga **** in curu tau/hai sa vorbim de altceva/ia zi ce mai face mama ta?/ah stai ca mio suge cu bunicata/aia care face bot la pod/sloganu-i "pe 10000 fac tot"/ma iei cu nume de cartier mafiot/da tu stai la ion in plop/coliba sa modernizat/nu mai e de fata ta lache flausat/vobesc cu tine in franceza/si iti dau un pumn in freza/scot drujba si te sectionez/direct pe penisu tau de chinez/ca doctoru ala nebun/obsedat sexual te *** in ***/vorbesti mult te dai smardoi/da stai in plop pe creanga doi/am plecta mam plictisit/si pe lica am umilit.

RapMaster
02-12-2005, 14:16
Deci vorbim aici de un Penis frantzuzesc? lool

francezu
02-12-2005, 14:46
da inainte sa plec mai spun ceva/eu nu miam ***** inca mama/leverente ai dreptate/am criza de personalitate/da nu sunt penis sunt francez/trans frumos cu **** in fesses/in cele lui mini-penis/joc cu mama sex si tenis/mama aia a lu lica/cu creasta in cap pe nume jenica/revin in forta pe canal/sa fac battle cu un papagal/sa iil fac de diaree pe el/si pe toti tovarasii lui la fel/numele meu e horia/cel cu sabia in mana si cu boia/sunt bazat ca de la hoya/te servesc cu sperma si cu soia/asta a fost doar pentru rima/te lovesc cu sabia ca la scrima/sunt un zmeu si un calic/si fac pipi pe tine un pic/calic nu sunt in rime/am mult de spus si asta e bine/orice nas isi are nasu/sunt al tau francez mancatiasi nasu/hai bai putulica mic/sa iti dea mami ceva laptic/zici ca tu fumezi marijuana/cand vind eu joci leapsa cu leana/ai mecla lu axinte/si ii semeni mult ca nu ai minte/beau red-bull si cu whisky/ca asa beau toti smecherii/tu bei apa cu sifon/in cortu tau plin de noroi/asta a fost sa iil citez pe adrian/debil mintal dar om cu bani/baga si tu o manea/de aia de a ta din sadova/unde iil sugi pe nea ion/ii lingi puta si un coi/sa iti dea un loc de munca/ca lautar pe la vreo nunta/semeni cu o **** degerata/iti lipseste la caruta ta o roata/caruta tunarita cu care faci furoare/la femei cu mustata mare/mai am mult de spus dar ma abtin/tre sa imi caut femeia la camin/mai tre sa merg la sanitare/sa fac pe penis un caca mare/apropo de comunism/eu sunt cheia la turism/turism cu scop de ciordeala/vin la sadova la vara/hai frate nu fii morcovit/ca francezu iar tea umilit.

eckoSatanistu
02-12-2005, 15:21
:D :D :D :D sunteti nebuni
calmatia-va :boxing:

Septican
02-12-2005, 17:55
e clar...iar au postat la 40 de minute unu dupa altu....

nu te lua de cine nu tre. adica? ce o sa imi faci? nici nu cred ca poti sa alergi ca ai pantalonii la genunchi...si nu ma vezi ca ai baticu pe ochi....si mai ai si lantu in care ti se reflecta lumina in ochi...
p.s. vezi sa nu te tai cu cutitu cand faci poze...

francezu
02-12-2005, 18:16
septicane ce te face sa crezi ca eu si cap de penis suntem aceeasi persoana?intreaba-l pe neamtu daca e cum crezi....te asigur ca nu e asa...asa poti zice de toti membrii forumului ca au personalitate dubla.normal ca postam 40 de minute diferenta deoarece fiecare trebuie sa isi compuna textu.adica eu sa vad cum sa imi aranjez lirica iar elsa caute un dictionar sa scoata cuvinte pe care el insusi nu le intelege si sa se roage de aia din sala sa iil ajute sa compuna si el o prostie.textele mele au insa o parte de adevar si nu numai caterinca din moment ce o recunoaste si el....nu-i asa lic? :noroc1:

Mio
02-12-2005, 21:20
Originally posted by Septican@Feb 12 2005, 04:55 PM
adica? ce o sa imi faci? nici nu cred ca poti sa alergi ca ai pantalonii la genunchi...si nu ma vezi ca ai baticu pe ochi....si mai ai si lantu in care ti se reflecta lumina in ochi...
p.s. vezi sa nu te tai cu cutitu cand faci poze...
bha soarece de calculator morcovit/mai fa ceva si te-am lovit/nu mai iau dupa penis si francezu/dar sa sti ca bag in tine ca englezu

Septican
02-12-2005, 22:34
"mio" sugi...:D....nu incerca sa fii ca penis...vino cu ceva mai inventiv data viitoare...

RapMaster
02-13-2005, 00:14
Septican, vad ca nu o duci rau cu banii...sau dolarii ce poola mea is aia ca n-am vazut niciodata.Poola mea...ce sa zic...bravo parintilor tai

Septican
02-13-2005, 00:16
lol.... banii aia sunt facuti de mine...ai mei nu prea mi-au dat bani...

RapMaster
02-13-2005, 00:19
Nu prea cred..in fine...cum spui tu

Caddillac
02-13-2005, 00:41
avem inca o fata pe forum..Ioana...comentarii ceva?

p.s. Ioana..iti sta bine pe..crocodil...

Caddillac
02-13-2005, 00:42
Ioana...nu te cheama si Maria??

oricum..bine ai venit pe forum...

Septican
02-13-2005, 01:07
hai ba.... chiar trebuia sa vii aici sa iti faci reclama la site?

Caddillac
02-13-2005, 01:11
Septican, de ce te iei de fata?
Nu e frumos din partea ta&#33;&#33; :D
;)

Lavrente
02-13-2005, 01:33
chair asa&#33; ce daca face reclama ?......e fan hip hop..e binevenita nu?

RapMaster
02-13-2005, 01:34
Mala, pentru faptu ca ti-o fost lene sa dai save la pozele alea si sa le dai attatch aici nu dau 2 bani pe tine.Si nu mai mintiti fata mah, arata ca poola, nu mai laudatzi de-a poola.Ma *** pe reclama ta la site.

PS:Daca site sti sa faci, muia o sti??....chiar daca da, yo nu ma risc, poate il imbatam pe Septican rau de tot si il fortzam sa-si slobode poola in spurcata aia de gura a ta. :D :D :D :blink:
Inca un PS:Ai auzit de sauna sau geluri pentru cosuri?...no...foloseste-le

Septican
02-13-2005, 02:15
rapmastere nici chiar asa...
si la faza aia cu ******u...as avea niste comentarii tot la adresa ei dar as fi prea nesimtit... parca zice-ai pe un post de acu vreo 2 ore ca te duci sa te culci...

xBaSs
02-13-2005, 02:16
hoooooo bah ce avetzi cu fata ? :hehe1:

vad ca la scos din sarite pe rapmaster :hehe1:

Septican
02-13-2005, 02:19
cati ani credeti ca are xbass dupa poza? o sa aveti o surpriza cand veti afla...

penisd29cm
02-13-2005, 05:00
cum am fost plecat putin/iar a venit francezu ala de ***** plin/care vrea sa fie o copie dea mea nereusita/vedeaiaso pe masa intro sulitza infipta/vine la mine ci citate din mafia/mai bine sar apuca de cintat cu asia/e la fel ca sisu si puya/carei copie pe mafia spargeleas muia/da ce iese e ceva naspa de tot/la fel cum naspa face francezu bot/bai francez din uniunea europeana/vrei sami ******esc anaconda la mata pe sprinceana?/cui zici tu cami ia mie 40 de minute sa conpun/cind eu rima pe calculator in 5 minute o pun?/ieu fac rime instant/la versuri sint savant/fata de mata ma conport distant/da cind o prind in ofsaid ma conport ca un amant/unu debil si schozofrenic/care nu doar o fute ci o bate scenic/fara pic de mila/dau in baba senila/ii dau jos chiloti aia cu snur/si tocmai cind sa io bag in ***/constat cu mirare/plin de stupoare/ca mata e barbat/si incep iar so bat/apoi ea cu lacrimi in ochi/pisateas in *** sa nu te deochi/imi spune cum tea adoptat/de la un orfelinat/cu parteneru lui de viata/care vinde ghinde in piata/deci tu esti francez si ai doi tati/zero mame, o sora si 3 frati/toti adoptati/de pe strada adunati/aurolaci drogati/ce omide mincati/si sobolani infectati/pe carei vinati/de joi pina marti/si ii conservati/ii inghetati/decongelati/si apoi consumati/si na ca tocmai tiam dat o noua dovada/de rima maiastra in stil de cascada/tu esti doar un xerox stricat/un fel de pantofi abibas, vruti sa fie adidas copiat/si la fel cum marfa contrafacuta vine din turcia/sti tu tara aia de sultani unde sarea in sula mama ta/si eu te voi vinde pe tine la turci/pe miliarde de lire turcesti iti vor trace la buci/dar vei avea contract de dansatoare/ca asa e legea in tara noastra cea mare/si eu fac aproape totul legal/nu mai ma duc la pirnaie decit ocazional/iar atunci cind ma duc/cu tine in celula sper sa apuc/sa te urmaresc la dush/sa te *** ca osama pe bush/si la fel ca osama sa intru cu avionu in cocioaba ta/unde tactu si tactu stau la cafea/si da bai muist cu beteala/in fraza de dinainte nui nici o greseala/cum tiam zis mai devreme/sa no mai dam in baliverne/ai o mama cu cuc siun tata la fel/bagamias **** in premieru bonbonel/ca numal el va aceptat/ca si el e pe invers ***** familia de vinator versat/prindelar mistretu intro zi in padure/sai bage ritu in *** sa il faca sa indure/la fel cum si tu copil din flori/o sa induri **** mea pina o sa mori/hai ca inca esti invatacel/mai ai pina sa fi la al meu nivel/pleaca in **** mea so sugi/nu apuci nici ca sa fugi

pentru levrente: se para ca ajungem la numitor comun/cred cai inteles ce vreau sa spun/arta o recunosti si respect asta/no dai in taiat de vene ca mimoza proasta/sau ca undone cea mincinoasa/care stind in casa/a constatat ca ia venit ciclu/sin loc sasi ia tanpoane sia luat al ei triciclu/si sa dus la plinbare/cu ***** insingerata tare/a prinso politia sia acuzato de crima din culpa/au duso in piata comuna si iau taiat o pulpa

ioana tu esti noua pe aici/se pare ca nai fost averitzata despre al meu carici/ai picat ca din lac in putza/direct in a mea sula dragutza/tiai semnat testamentu fara ezitare/cind ai decis sa pui pozele alea de la mare/pai tu sti ca peaici unblu eu zofil/si pui poza cu tine pe un crocodil?/de fapt si pe bune/iti spun ceva anume/ca daca asa avea de ales/intre tine si crocodilu ala pervers/as fute crocodillu/tias bate copilu/sau daca nai/teas jepcari de parai/apoi poate poate daca sint beat/te iau si pe tine la un futai mascat/dar iti pun punga in cap/si pe **** imi pun un ciorap/cati miroase fofoloanca a crap/nu din ala viu ci din ala expirat/pe care linga o bucata de *****/e ca un parfum stilat

septican tiam vazut poza/semeni un pic cu mimoza/cind mam uitat ma apucat o nevroza/datias **** in supradoza/arati banconta de cincizeci/alai pretu pentru care la canadieni o freci?/ai o moaca de flacau/cu alura de fatalau/calusar profesionist/care find excursionist/a ramas in ocident/si minte ca e student/in tinp ce el spala vase/si sterge la *** babe paroase/face poze co bancnota/suge **** pe orice nota/do re mi fa so la si/team *****, si to o sti&#33;

Septican
02-13-2005, 05:29
poate am norocu sa imi ia apararea francezu in cateva minute....

p.s. cand intrii pe francezu, nu mai scrie adjectivele in fata substantivelor ca asta iti e marea carectiristica si se cunoaste f rapid...

in tinp ce el spala vase nu spal vase.... dau cu aspiratoru... si asa castig bani....

Caddillac
02-13-2005, 05:43
Pokerash..da de ce nu-tzi iei apararea singurel?? (Pokerash=Septican)

Ciumeg
02-13-2005, 06:05
Originally posted by penisd29cm@Feb 13 2005, 03:00 AM

ioana tu esti noua pe aici/se pare ca nai fost averitzata despre al meu carici/ai picat ca din lac in putza/direct in a mea sula dragutza/tiai semnat testamentu fara ezitare/cind ai decis sa pui pozele alea de la mare/pai tu sti ca peaici unblu eu zofil/si pui poza cu tine pe un crocodil?/de fapt si pe bune/iti spun ceva anume/ca daca asa avea de ales/intre tine si crocodilu ala pervers/as fute crocodillu/tias bate copilu/sau daca nai/teas jepcari de parai/apoi poate poate daca sint beat/te iau si pe tine la un futai mascat/dar iti pun punga in cap/si pe **** imi pun un ciorap/cati miroase fofoloanca a crap/nu din ala viu ci din ala expirat/pe care linga o bucata de *****/e ca un parfum stilat

septican tiam vazut poza/semeni un pic cu mimoza/cind mam uitat ma apucat o nevroza/datias **** in supradoza/arati banconta de cincizeci/alai pretu pentru care la canadieni o freci?/ai o moaca de flacau/cu alura de fatalau/calusar profesionist/care find excursionist/a ramas in ocident/si minte ca e student/in tinp ce el spala vase/si sterge la *** babe paroase/face poze co bancnota/suge **** pe orice nota/do re mi fa so la si/team *****, si to o sti&#33;
:bravo2: penise sa-mi bag **** cat am ras la comentariile astea :morderas: la caterinca despre useri esti :campion: dar ar trebui sa ramai la asta si sa lasi batleu cu francezu ca aia e plictisitor si scrieti prea mult si nu are haz...e cel putzin n-am rabdare sa citesc toate romanele alea in rime :D

P.S. as mai comenta eu ceva la adresa lu ioana, septican si etc dar mi-e lene sa mai scriu si-s si obosit dar lu Tupac al nostru adica Xbass dupa poza nu i-as da mai mult de 18 ani insa cred ca are vreo 20 :jmecher1:

xBaSs
02-13-2005, 06:14
ciumeg am 80 :hehe1:

Caddillac
02-13-2005, 06:22
Multzi inainte..batranule&#33;

RapMaster
02-13-2005, 10:48
Originally posted by xBaSs@Feb 13 2005, 05:14 AM
ciumeg am 80 :hehe1:
looooooooooooool
Ai de poola mea, as baga in Ioana mai multe gloante decat o intrat in 2Pac.

undone
02-13-2005, 15:12
ma intoxic de atata roz(tampit,dar la moda...) de la ioana...nu-mi place...shi reclama...vb lu rapmaster...sila sa atasheze nishte poze...
e aia fan bug din partzi...mai degraba asia sau alte alea....e...de fitze ma...ca e shi ea cool,fata de cartier,cu turu` pantalonilor pana la genunchi cum poarta tipii...zi repede ce eshti,zlataritza,d vatra,argintareasa,lingurareasa,etc,sau un accident ,o pozna de-a lu` ma-ta cand s-o rupt prezervativu?

undone
02-13-2005, 15:22
o satisfactzie am shi yo...eshti ma grasa decat mine...chiar...anuntz important...am slabit 1 kg jumate. Tot raul spre bine.

Danny
02-13-2005, 16:42
Septican....faci bani...huh?...inseamna ca ai imprimanta buna&#33; :D
xBass ..la 80 de ani te tii bine&#33; :)
Ioana...ma sunteti cam rai cu fata... daca vrea si ea sa aive accesari...ce treaba aveti voi cu ea,o avea ea fatza de spate...da poate e pe treaba fata...ce stiti voi&#33;..ma intreb pe treaba cui?&#33;?&#33; ugly lil` bitch&#33;(vorbeam eu ..Banderas :D )

Lavrente
02-13-2005, 16:42
ce plm de viata e si aia sa stai sa-ti numeri kilele weekly?

RapMaster
02-13-2005, 17:04
Originally posted by Danny@Feb 13 2005, 03:42 PM
Septican....faci bani...huh?...inseamna ca ai imprimanta buna&#33; :D
xBass ..la 80 de ani te tii bine&#33; :)
Ioana...ma sunteti cam rai cu fata... daca vrea si ea sa aive accesari...ce treaba aveti voi cu ea,o avea ea fatza de spate...da poate e pe treaba fata...ce stiti voi&#33;..ma intreb pe treaba cui?&#33;?&#33; ugly lil` bitch&#33;(vorbeam eu ..Banderas :D )
Apropo de banii lui Septican....Danny, cand treci prin Cluj, hai sa dam un Monopoly :hehe1: :hehe1:
De Ioana am zis ce am avut de zis.
xBass, tu ai freza mea, deci esti baiat de treaba... :jmecher1: :papa2:

francezu
02-13-2005, 17:30
hai bai lica nu fii furios/ca te umplu de ******/te cunosc de frica/ca esti ciorditoru lica/ala care fute babe/joaca cu mama sex si table/mama cui nu mai mentionez/ca si-asa am facut-o des/vad ca iti place de mamaie/a fost playmate in luna martie/vad ca ti-ai pierdut umoru/umplii de al tau venin poporu/zi si tu bai septicane/asta na fost la parnaie/cu tupeu lui jegos/ii bagau toti ****-n dos/esti cam obsedat de mama/cred ca si-a taiat jos blana/balana luata din scalpu tau/sper sa ne intalnim la bulau/sa te frec in *** putin/sa iti dau ****** din plin/zici ca faci treburi legale/te minti singur bai coiae/mama ta e la parnaie/ca la lins pe ion pe *****/si la umplut de sifilis/imi bag ****-n capu tau de penis/te contrazici de multe ori/decide-te : om cinstit sau ciorditor?/vezi ca vin acum in plop/sa-ti bag un topor in corp/zici ca esti un proxenet/ai doar babe de la second-hand/sau o scoti la pod pe mata/tot o curva la mana a doua/de ce tot ma plajiezi/oprestete bai gypsy pechinez/dami si mie un asl/daca nu iil chem pe tactu/si te taie cu o drujba/marca huqsvarna ca-i buna/aici esti sile cel nebun/in real-time te *** in ***/ca scapin le leg in sac/si iti scot matele din stomac/porma te duc la aushwitz/te gazez si te tai pe penis/ca esti prea mandru de al tau carici/care seamana cu un arici/mai mult par decat cap/iti bag o sabie in stomac/de cat timp nu ai mai vazuto?/esti ca catelusu pluto/bleg si prost e definitia ta/a lu tactu tactu si lu sorata/eu am fost primu cu faza bai/gaseste si tu altceva in puii mei/din parte celor pe care ai mentionat/te umplem toti de *****/frate fratioru meu/imi bag **** in curu tau/vezi ca sunt si eu obsedat/am oral anal de dat/nu-ti fa grija,ne cotizam/o papusa noua iti luam/sau preferi barbatii tari?/o arzi in cluburi gay sa-ti iei anal/iti lipseste puscaria/o beleai acolo toata ziua/ia zi ce gust are banana?/nicku tau era suzana/mugur sa inspirat din tine/te imita foarte bine/esti doar un mic tigan/cu o fata de urangutan/cu cireasa mea amara in gura/esti expert in supt de ****/te rog neamtzule nu imi da ban/revin sa ii razbun pe lavrente undone si septican/you say all the time you make the do&#39;/yes i know you&#39;re just a puto/you&#39;re a hooker like your granny/i&#39;ll pimp you out and steal your money

Mio
02-13-2005, 17:38
Xbass eu nu-ti dau mai mult de 15 ani...parerea mea

francezu
02-13-2005, 17:49
am redus lungimea textului pentru tine ciumegule.acum cum suna?daca crezi ca nu e bine mai am in creier si alte rime.imi cer scuze tuturor pentru perversitatea si violenta exagerata a versuriilor.dati si voi o nota la fiecare sa stim cine e mai tare.totusi remarcati diferenta de varsta(am doar 19ani iar penis e de varsta a 3-a si pe deasupra e si tigan deci are mai mare experienta recunosc)si numaru prezentelor si posturiilor. mai am timp sa ma ameliorez.

xBaSs
02-13-2005, 19:31
Originally posted by Mio@Feb 13 2005, 04:38 PM
Xbass eu nu-ti dau mai mult de 15 ani...parerea mea
ai zis-o din suflet? :hehe1:

:noroc1:

Mio
02-13-2005, 20:46
nu...esti culmea...glumeam si eu...asta nu ma face mai putin curios,oricati ai avea...multi inainte&#33;...Peace&#33;

mala
02-13-2005, 23:51
mmmmmm......va respect diferitele pareri....si io as putea sa comentez cate ceva de fiecare dar nui genu meu....va credeti perfecti?....poate uni din voi ajung la gradu ala de perfectiune desi nu cred.....va las sa mai comentati....nu ma afecteaza .....nu mo afectat niciodata.....apropo....tipa aia care sio last mesaju....mi&#39;ar placea sa o vad....nush.. de ce am impresia ca o fi ceva anorexica de vai de capu ei....orcum ....fiecare....rapmaster( eres un puto cabron q no vales ni un duro....te ves guapo....pues mirate mejor....no eres + q un jilipollas de mierda al q le gusta hablar sin conocer a la gente....bueno sigue haciendo tu vida en el net por q seguro q en la realidad no puedes....)daca tot te crezi asa de destept ...si daca ai impresia ca le sti pe toate nu cred ca o iti fie greu sa intelegi ce ti-am zis.... :papa2:

Septican
02-14-2005, 00:08
queres hablar spanol con nosotros? tu es gordisima.... hablas ingles...eres stupida?

xBaSs
02-14-2005, 00:17
中国への工場進出セミナー2/25品川、排水処理場完備の無
錫金属表面処理工業園; ANA中国路線限定 ... ??? :confused2:

intelegetzi ceva? va traduc eu....

"terminatzi in **** mea, este subiect pt offtopic mergetzi akolo shi va certatzi" :hehe1:

Danny
02-14-2005, 00:38
Telenovelas S.R.L.... ce ***** te-a deranjat?de aia i se spune subiect cu comentarii...sa te comenteze lumea&#33; ..cat despre tipa aia anorexica...curata-ti in **** mea cosurile alea...ingrijeste-te si dupa aia da-ti cu parerea&#33;
Rapperita esti?..postere cu Christina Aguilera...un spaniol cu chitara in mana...bratari roz la mana...haine in care inoti...astea nu te fac raperita&#33;..esti o copila rasfatata...ti-ai putea face destui prieteni pe aici..sa stii...astia mai rai de gura suntem putini.. cei ca tine se inmultesc vazand cu ochii&#33;

RapMaster
02-14-2005, 01:04
Originally posted by mala@Feb 13 2005, 10:51 PM
mmmmmm......va respect diferitele pareri....si io as putea sa comentez cate ceva de fiecare dar nui genu meu....va credeti perfecti?....poate uni din voi ajung la gradu ala de perfectiune desi nu cred.....va las sa mai comentati....nu ma afecteaza .....nu mo afectat niciodata.....apropo....tipa aia care sio last mesaju....mi&#39;ar placea sa o vad....nush.. de ce am impresia ca o fi ceva anorexica de vai de capu ei....orcum ....fiecare....rapmaster( eres un puto cabron q no vales ni un duro....te ves guapo....pues mirate mejor....no eres + q un jilipollas de mierda al q le gusta hablar sin conocer a la gente....bueno sigue haciendo tu vida en el net por q seguro q en la realidad no puedes....)daca tot te crezi asa de destept ...si daca ai impresia ca le sti pe toate nu cred ca o iti fie greu sa intelegi ce ti-am zis.... :papa2:
In primu rand: "mmmmm" de la inceput de la ce ii? tocmai ai scos-o din gura si te stergeai???
In al doilea rand:"tipa care si-o lasat mesaju" este undone si are niste postari de exceptie pe forum, asa ca taci in **** mea, tarfa care judeca persoanele dupa 4 accesari ale forumului.
In al treilea rand:Nu stiu ce ai zis in spaniola, dar am observat cuvantul "cabron" si m-o apucat rasu, deci m-o afectat in varfu puli...
Eu nu stiu spaniola, da&#39; ti-o zic in limbaju meu propriu:
Sugi **** cu mata de grasa imputita ce esti si manca-mi-ai **** cu familionu tau cu tot zdreantzo."si-acum il las pe Penis sa abereze in continuare"

PS:Ma cred perfect tu tarfa, hai, gaseste-mi defecte.(inca 4 mui de la mine sa ai motiv sa faci "mmmmmmm")

Caddillac
02-14-2005, 02:47
hahaha...Septica al nostru stie spaniola..bv septicanos...

Septican
02-14-2005, 02:53
cand eram mai mic vara, ma uitam numai la telenovele de la 8 seara....si nu mi-a prins rau deloc...

Danny
02-14-2005, 03:10
si mai zici de aia cu manelele.... Acasaaaaaaaa :) acu de ce sa mananc *****..si eu ma uitam cand eram mic...dar nu am invatat limba..o inteleg dar nu stiu sa scriu

Septican
02-14-2005, 04:06
pai fac si la scoala de la inceputul anului....am invatat cum se scrie...bulangii nu au bagat a 3-a limba decat dintr-a 10 ca as luat-o dintr-a 9a....

Septican
02-14-2005, 04:11
p.s. mai usor cu castile mele ca incepe sa faca mio miosto de mine...

RapMaster
02-14-2005, 09:17
Mah Septican, futeti-ai castile mah, da-le jos macar cat timop iti faci poze. Danny nu mi-ai raspuns paginile trecute la o intrebare. Hai ca o repet: apropo de banii lui Septican (pe care ii produce el singur&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;), cand vi in Cluj dam un Monopoly??? :D

Mio
02-14-2005, 14:42
bha septican ce am eu sa-ti critic castile sau cat de cald e la tine in casa...probabil e mai cald ca si la mine...dar in fine...tu sti...lucrezi la gaze?eu postez poza si tu imi zici ca nu-mi mere centrala

Mio
02-14-2005, 14:52
ce fel de om tre sa fi mha septican ca sa faci poze la bani....te-ai rugat si tu de mata sa iti dea sa faci poze la bani sa ne areti la noi ce bani ai tuh....mha esti un mushmandi&#33;&#33;&#33;

undone
02-14-2005, 17:05
...nu prea imi plac telenovelele...deshi unele mi se pare ca chiar au un contzinut f aproape de adevar...UNELE. Dar n-ar rabdare sa ma uit la asha ceva mai mult de 5 minute. Seamana cu tziganeasca spaniola asta,pe cuvant.
Mala...shtii spaniola? vezi ca avem un traducator,pe septican,deci nu potzi sa ne injuri tu pe noi,dar noi putem sa te injuram pe tine,shi n-o sa potzi sa traduci nimic,sa shtii. Oricum...nu ma preocupa asha tare "eminentza voastra". Ai venit shi tu pe forum sa-tzi aratzi valoarea? Pune-tzi o fusta de piranda, pe bune ca te-ar prinde.

undone
02-14-2005, 17:08
pai...sa comentezi ai putea...da` cu o conditzie...sa ai o parere (ceea ce pune creieru` la treaba,shtiu k nu e genul tau) sa ai ce comenta.

Lavrente
02-14-2005, 17:13
da nu-i mai dati atata tentie la penala ca se simte bine numa ...lasati-o-n pl-u meu se moare de nebagat in seama&#33;

Bakhus
02-15-2005, 01:41
Ba,acum fara caterinca,sunt singurul de-aici care n-are rabdare sa citeasca ce scriu francezu&#39;si penix?

Septican
02-15-2005, 01:47
nu...nimeni nu citeste.....ei/el nu se prind...da lasa-i/l ca mai citesc asa printre randuri... si mai vad o poanta buna...

Ciumeg
02-15-2005, 01:54
Nu bah Bakhus, n-ai vazut ca si eu le-am atras atentzia cu cateva posturi in urma? :D

Dar francezu macar a zis ca se straduie sa nu mai scrie romane ;) iar penis nu stiu...

**** mea eu as zice daca vor sa se dueleze mai departe-n rime sa se duca pe Topicu cu Batle si aici sa posteze numai comentariile la poze...oicum mie imi placea mai mult cand penis facea numai caracterizari de astea asa fara rime la useri era mai amuzant :jmecher1:

Gza/Genius
02-15-2005, 01:59
BRUGNER: "**** TUTUROR RATATILOR CE VIZIONEAZA.. ACASA" Si din partea mea multa ****... Respect Penisu.. rupe tot&#33; Tare man... hai norok&#33;...

Bakhus
02-15-2005, 02:06
Apropo eu n-am vazut pozele cu Ioana aia de care vorbeati voi,am intrat pe linkul ala si n-am gasit nici o poza....

Ciumeg
02-15-2005, 02:13
:D N-ai pierdut nimic Bakhus... :jmecher1: poate si le-o fi scos fata nu stiu ca eu n-am mai intrat pe site-ul ei...

Danny
02-15-2005, 02:44
Telenovele pizdii..cred ca toti am fost fortati in copilarie sa urmarim cel putin una(nu imi spuneti ca mamele/bunicile voastre nu se uitau la asa ceva&#33;)...&#33;se pare ca unora le-a prins bine&#33;..Los Septicanos&#33;

RapMaster..cum imi mai rezolv problemele pe aici o sa dau o fuga si pe la Cluj,da nu sa jucam monopoly...eventual facem o bauta&#33;..apropo ia scrie-mi pe Topic Offtopic cat e camera de hotel la Cj&#33;

penisd29cm
02-15-2005, 09:05
cind am prinso ieri pe mala/iam bagat in *** nicovala/foaie verde frunza puli/parca e muma paduri/calare pe crocodil/ii rupe labele subtil/crede ca crocodilu e cal/bagaias sabia in nas anal/si ma ia pe spanioleste/crede ca ma ameteste/dar eu sint pervers si peste/si io zic pe tiganeste:/na barlan kardelo merla/amartin cirkal ma gherla/naradul margal celulis/ahtara mandar palunis/golenok bolonodok/nardelon alto pizdok/menderitu car baknar/selonit caral pudar

si acum fac un sondaj /sil pun pe septican gaj/vreti sal invat in continuare rime pe francezu?/muscalar de lindic pichinezu?/sau sa nul mai iau la violat/si sa iau doar pozele la comentat?

Ciumeg
02-15-2005, 17:44
Originally posted by penisd29cm@Feb 15 2005, 07:05 AM
si acum fac un sondaj /sil pun pe septican gaj/vreti sal invat in continuare rime pe francezu?/muscalar de lindic pichinezu?/sau sa nul mai iau la violat/si sa iau doar pozele la comentat?
:jmecher1: exact penise ia doar pozele la comentat, pe francezu iarta-l... ;) :D

P.S. tradu-ne si noua ce ai scris pe tziganeshte :noroc1:

RapMaster
02-15-2005, 18:14
Esti pizdos Penisule, ti-o repet iara. Mala, hai ca sasteptam replica, baga un post aici si spune-ne parerea ta si la PS mai baga vreo 5 siteuri si de la colegele tale.
Sa-ti dau un exemplu:www.mancamiai_****_cu_mata.ro(site oficial&#33;&#33;&#33;)

penisd29cm
02-16-2005, 14:18
ba septicane vad ca teai tuns acum...parca esti un cocosh de munte cu creasta de panchist. ce mecla ai ba sami bag **** de numi aduci aminte de un viezure domestic cu coada de rechin. tiai pus si ochelari aia si gata crezi ca teai camoflat in zoro. **** mea arati a libelula sintetica ba. ce sa mai zic cind arati bancnotele alea . pai zici ca esti tactu mare cind isi arata colectia de tinbre. tu esti distrus rau ba strut cu turbina....ai si barba din aia de mort iesita in afara parca esti pelican gonflabil. semeni co corneliu coposu mort la barbie ba halimiai untul din coiu sting si margarina din ala drept. tiai pus si casti sa asculti telenovelele alea la care te obliga mata ca sa mai iti dea drep rasplata cite o bancnota. castile alea parca e casti dalea de schi sa nu iti inghete urechile. parca te si vad pe pirtie cu fusta in vint ducindute la vale si izbindute violent de un copac parsiv. sa te vad cu un picior fracturat si celularu spart sa te manince ursu polar linistit . ia zi ba ceai facut de sfintu valentin? iarasi sa deghizat tactu mare in bunicata si tia dat intilnire la teatru? pisamas pe inima ta dupa ce trage cupidon cu sageata in ea ca sa o infectez.

xbass tu de undeai mai aparut ba spinule cu perciuni si chica? pai unde iti e fruntea ba? vad ca iti intra paru asa chelios cum e in sprincene.ai niste sprincene zici ca esti mircea albulescu ba ai si privirea aia lasciva de cuc pneumatic parca ai fi andrea marin. si ce cariciu meu ai camasa aia asa descheiata ca oricum parca esti la vrun spital facetiar asistentu o injectie in *** cu seringa lui de carne. unbli cu camasa in vint si te crezi vreun harap alb pe ciclu. mai lasane ba marmota de apa dulce...

adrianu...tu imi esti drag ca esti sinpatic da unchiu tio zice din inima asa pentru binele tau nu cu dusmanie ca la alti. nepotele tu esti ca un evreu nazist. esti fan mafia bravo tie, da parca esti adrianu dublu la inaltime. pai nepotele nu mai face poze cu cirnati in poziti din alea laterale, cu capu indoit spre est cu 27 de grade si sprijinit in cot perpendicular pe canapea. e multi perversi ca mine si dai de gindit .
hai ca unchiu de are la inima oricum vezi ca tiam ziso duios cu multa conpasiune in glas si speranta de mai bine

mala...sati bage adrianu al meu brandu lui ala noduros ca ramura din stejaru din borzesti in rect. nu de alta da oricum parca esti o balena cu dinti de stiuca si blana de cerb napirlit. vad ca ai cam disparut tea luat braconieri la vinatoare cu harponu punetias **** dop in nara aia a ta de pe ceafa cu care faci fintina arteziana cind inoti prin pacific

undone tu imi esti cam antipatica. uite ca sai mai dau incredere un pic lu adrianu iti mai zic si tie asa. sai sugi degetu ala pe care cu tandrete sil baga in nas. auzi fa ciochisto cu moaca de sopirla carpatina. mai lucrezi fa ca brancardiera la morga de soareci din ploiesti? pisateas in ochisori aia ai tai frumosi ca doua mure putrezite. daca te prind vreodata tiam ziso nu numa ca te violez cu coasa da te tai in bucati si te dau prin masina de tocat. si pasta care iese io dau lu sorta aia schiloada sa mai prinda si ea cheag luaias oasele in **** de hermafrodita ce e. a da apropo, sai sugi **** lu doamna invatatoare adriana iliescu pustoaica aia care a ramas gravida la o virsta frageda.

Ciumeg
02-16-2005, 22:02
:bravo2: asa-mi place...am ras cu pofta penise dar pe eckoSatanistu l-ai uitat? :D fai si lui o caracterizare de asta cum numai tu stii... :jmecher1:

:papa2:

undone
02-16-2005, 22:40
ultima,dar nu shi cea din urma,sper :P
cu coasa ma tai? hai ma...yo shtiam ca-s la moda sabiile...
si masina de tocat...zau asha...mai bine un blender
daca tot o faci,fa-o cu imaginatzie shi stil :))
intrebarea e la ce s-a gandit aditza cand a facut poza aya cu carnatzii...oare s-o fi gandit la bancul ala cu blonde "se duce o blonda la alimentara shi cere carnatzi. Vanzatoarea intraba daca ii taie sau ii lasa asa. Blonda :<da` ce crezi,fa,ca ***** mea e pushculitza?>"...
Ai ma,da-ma dreaq de simpatica...
Bre tataie,tu n-ai ce face,e bine ca te-ai familiarizat cu netu`,inainte sa mori sa dai un anuntz pe net,sa shtim shi noi sa jucam la inmormantarea ta.
e...dar asta e,iarba rea piere mai greu...
interesant de citit posturile matale,dar se cam vede de pe unde ai adunat imaginatzia asta... cam din ce mediu social shi anturaj ar putea face parte un om care "janeshte" romanes, care foloseshte cuvinte ca: coasa,masina de tocat,parnaie,dusmanie,cioc,span(se scrie cu i din a in cuvant,dupa noile reguli,te informez,dacva tot tzii sa fii in pas cu tineretul...)
pai bre,un om la varsta matale sa mai piarda vremea urmarind la nerv,shi cu obsesie in vena un forum de pe net,shi sa te apuci sa ne caracterizezi asha frumos... nu vezi ca suntem nishte dragalashi?
Ar trebui sa invatzam lucruri folositoare de la oameni la etatea matale...da de la dumneata,canci...numa prostii ne invetzi.

undone
02-16-2005, 22:41
in privinta postului de mai-nainte : ASTEPT PROVINCIA &#33;

Septican
02-17-2005, 00:20
ai devenit unul din cei mai plictisitori useri de pe forum...penise...

9mm
02-17-2005, 03:36
Haha ... septicane mie imi place de penis ca le zice la obiect ... si tuturor userilor le place de el ca are cele mai neobisnuite caracterizari ... deci ... daca nu iti place tie nu inseamna ca e plictisitor ...
Zi&#39;le penise ... :)

penisd29cm
02-17-2005, 05:31
vreau sa va anunt cu cea mai mare placere in **** ca de azi undone e oficial pe lista mea. si voi baieti adevarati de paici nu septicani paralitici si alte alea, stiti ce inseamna sa fi pe lista mea...

Septican
02-17-2005, 05:54
septicane mie imi place de penis ca le zice la obiect
hahahaah.....imi vine sa rad....:)

si voi baieti adevarati de paici te dai bine cu toti, nu? lol

Danny
02-17-2005, 06:45
Originally posted by penisd29cm@Feb 16 2005, 01:18 PM

adrianu...tu imi esti drag ca esti sinpatic da unchiu tio zice din inima asa pentru binele tau nu cu dusmanie ca la alti. nepotele tu esti ca un evreu nazist. esti fan mafia bravo tie, da parca esti adrianu dublu la inaltime. pai nepotele nu mai face poze cu cirnati in poziti din alea laterale, cu capu indoit spre est cu 27 de grade si sprijinit in cot perpendicular pe canapea. e multi perversi ca mine si dai de gindit .
hai ca unchiu de are la inima oricum vezi ca tiam ziso duios cu multa conpasiune in glas si speranta de mai bine

mala...sati bage adrianu al meu brandu lui ala noduros ca ramura din stejaru din borzesti in rect. nu de alta da oricum parca esti o balena cu dinti de stiuca si blana de cerb napirlit. vad ca ai cam disparut tea luat braconieri la vinatoare cu harponu punetias **** dop in nara aia a ta de pe ceafa cu care faci fintina arteziana cind inoti prin pacific

undone tu imi esti cam antipatica. uite ca sai mai dau incredere un pic lu adrianu iti mai zic si tie asa. sai sugi degetu ala pe care cu tandrete sil baga in nas. auzi fa ciochisto cu moaca de sopirla carpatina. mai lucrezi fa ca brancardiera la morga de soareci din ploiesti? pisateas in ochisori aia ai tai frumosi ca doua mure putrezite. daca te prind vreodata tiam ziso nu numa ca te violez cu coasa da te tai in bucati si te dau prin masina de tocat. si pasta care iese io dau lu sorta aia schiloada sa mai prinda si ea cheag luaias oasele in **** de hermafrodita ce e. a da apropo, sai sugi **** lu doamna invatatoare adriana iliescu pustoaica aia care a ramas gravida la o virsta frageda.
Penise tu nu esti intreg la minte...ma asteptam la o replica din partea ta...da m-ai dat pe spate rad cu lacrimi,cred ca asta e cel mai tare post al tau de pana acum&#33; ;)

P.S. Cred ca stii ce vor sa insemne pozele alea..nu?...fiecare in parte se indrepta spre un anumit user de aici de pe forum&#33; ;)

si lasa rimele...descrierile astea sunt mult mai marfa&#33; :)

xBaSs
02-17-2005, 08:01
Originally posted by penisd29cm@Feb 16 2005, 01:18 PM
xbass tu de undeai mai aparut ba spinule cu perciuni si chica? pai unde iti e fruntea ba? vad ca iti intra paru asa chelios cum e in sprincene.ai niste sprincene zici ca esti mircea albulescu ba ai si privirea aia lasciva de cuc pneumatic parca ai fi andrea marin. si ce cariciu meu ai camasa aia asa descheiata ca oricum parca esti la vrun spital facetiar asistentu o injectie in *** cu seringa lui de carne. unbli cu camasa in vint si te crezi vreun harap alb pe ciclu. mai lasane ba marmota de apa dulce...
hahahhahahahah de unde draq le scotzi mah? :morderas:

:noroc1:

penisd29cm
02-17-2005, 11:22
uite ba...si pe xbass il am la inima acum...omu intelege ce zic si ride **** mea...critica constructiva bagamias harbaleta in sfarma cuc ala de septican...ca el e singuru pe aici care se ofenseaza ca esmeralda aia cu inima salbatica din telenovele. bai speticane punetias numa manele cu versuri deale mele in castile alea de aviator orb ce piloteaza un avion pe sine....tu imi aduci aminte de un paianjen cu cruce celtica ce lucreaza la crucea rosie si in schinbu doi e curva la crucea de piatra. ba tu parca esti un pashoptist revolutionar cu banderola sugeiai supapa lu mos ion roata. ia zi ba de ce ai expresia aia pe fatza parca ai minca o acadea cu patrunjel cu aroma de balegar expirat. ia zi ba ce frizer tia facut freza aia de pieton agronom cu breton pus pe bigudiuri? oi fi tu in canada da tot mecla de plugar cu doctorat ai. si nasu ala parca e geamandura vulcanica bagatias adrianu al meu brandu ala al lui de terminator in nara. hai duten ****** ca iarasi plingi si ii spui lu mata ca esti depresat ca sa loat un pervers de tine pe internet. besi in **** mea ca esti doar un gugustiuc cu captuseala

eckoSatanistu
02-17-2005, 11:49
ba penisd29cm pe mine mai uitat ce draku................ma lasi fara caracterizare :( :( ce chiar asa am ajuns :D

PS: plzzzzzzzzzzzzzz :jamaica1: :jamaica1: caracterizare

undone
02-17-2005, 14:32
Originally posted by penisd29cm@Feb 17 2005, 04:31 AM
vreau sa va anunt cu cea mai mare placere in **** ca de azi undone e oficial pe lista mea. si voi baieti adevarati de paici nu septicani paralitici si alte alea, stiti ce inseamna sa fi pe lista mea...
am spus... ASHTEPT PROVINCIA &#33;&#33;&#33;

undone
02-17-2005, 14:33
sa ma pui in motz de lista,daca tot sunt nou-aterizata p lista.

Mos Craciun_
02-18-2005, 00:02
Ca plictiseala peaici`.. topicu asta trebuia sa fie "Duel: fanii contra fanii forumului"..

RZV
02-18-2005, 00:21
Originally posted by undone+Feb 17 2005, 11:32 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(undone &#064; Feb 17 2005, 11:32 AM)</div><div class='quotemain'> <!--QuoteBegin-penisd29cm@Feb 17 2005, 04:31 AM
am spus... ASHTEPT PROVINCIA &#33;&#33;&#33; [/b][/quote]
la ce te refereai cand spuneai de provincie?

Ciumeg
02-20-2005, 00:51
Septican da vrei sa te apuci si tu de meserie? :D Iti mai trebuie un webcam si gata esti de "atac"... :jmecher1:

Septican
02-20-2005, 01:15
Septican da vrei sa te apuci si tu de meserie? Iti mai trebuie un webcam si gata esti de "atac"...

pai cu ce kkt crezi ca imi fac toate pozele astea pe scaun? cu monitoru?

Caddillac
02-20-2005, 01:22
are ce-i trebuie omul..deci poate sa-nceapa..sau a-nceput deja?

Danny
02-20-2005, 08:27
Lol Septicane,sa mor daca nu pari complet schimbat in poza asta,exceptand castile..tunde-te mai des&#33; ;) e mai bine asa&#33;

incep sa imi lipseasca comentariile lui Penis..mai bagati ma poze&#33; :D

RapMaster
02-20-2005, 10:24
De ce ti se [are schimbat Septican??loool.Mie mi se pare exact la fel

Danny
02-20-2005, 10:32
nu stiu..prea semana cu miorita in primele poze,ii sta mai bine tuns&#33; ;)

kurupt
02-20-2005, 17:01
lol din postari cu mutrele userilor depe forum a ajuns ... cearta userilor depe forum ...

RapMaster
02-21-2005, 13:48
Da&#39; unde vezi tu certuri pe aici? ca nu inteleg...
tre sa ma inteleg cu tovarasu ala cu telefonu cu camera sa-mi fac si io niste poze noi sa mai am ce baga aici....

bLa|r
02-22-2005, 00:25
hmz.... ma gandeam ca asta ar caracteriza pe multa lume.... :fuckyou1:

Mos Craciun_
02-24-2005, 22:41
Mio.. nu m-a imresionat prietena ta...

Mio
02-24-2005, 22:46
Originally posted by Mos Craciun_@Feb 24 2005, 09:41 PM
Mio.. nu m-a imresionat prietena ta...
fiecare cu ale lui man...

RapMaster
02-25-2005, 00:04
Ce **** mea mah, nu ati mai vazut cururi de femei? Ca ma enervez si pun si curu lu&#39; prietena-mea si maine ii fac poza la mama in baie si o bag si aia

mimoza
02-25-2005, 00:26
eMCee72 unde ai facut poza aia? pe un bloc?

Septican
02-25-2005, 02:41
ba ce prost esti mio....penibil ba....
vrei sa imi pun si eu o poza cu gauaza mea? mie ca ma da neamtzu afara, ca as pune....
si chiar, cururi mai misto am vazut si pe plaja...

Mio
02-25-2005, 08:24
Originally posted by Septican@Feb 25 2005, 01:41 AM
ba ce prost esti mio....penibil ba....
vrei sa imi pun si eu o poza cu gauaza mea? mie ca ma da neamtzu afara, ca as pune....
si chiar, cururi mai misto am vazut si pe plaja...
popo...tu deja ai aratat de esti in stare cu poza cu banii&#33;asa ca...guritza&#33;

Danny
02-25-2005, 18:54
Mio .. 1 la mana mana aia poate fii a oricui...poza poate fii luata de pe google.. f usor...asta asa ca de inceput...apoi daca aia chiar e prietena ta...apai condoleantele mele...ptr ca poze cu prietena mea intr-un cadru mai intim am si eu..dar sa pun pozele pe net...nu mi-as permite niciodata,daca fata a acceptat chestia asta denota clar cat de bagaboanta e..daca ai facut chestia asta de vapul tau denota cat de bou esti&#33; Vrei sa faci pe nebunu..sa te bage lumea in seama?.. baga tata o poza cu tine si cu ea cu fatza...daca vrei sa te lauzi ce prietena ai...sau dintre *** si fatza e mai aratos curu?

Macar eu bag poze beat ma...am scuza ptr unele poze ..dar tu?..revino-ti baiete..nu cresti in ochii nimanui cu faza asta&#33;

Mio
02-25-2005, 19:12
mha danny ai dreptate man&#33;ata ete&#33;mea culpa&#33;

PS:E bagaboanta rau&#33;

RapMaster
02-25-2005, 19:41
eMcee72 aci grafitti? Daca sti sa faci si le faci tari tot respectu din partea mea

Mos Craciun_
02-26-2005, 18:15
Totzi v-ati pus poze cu prietene.. io nu mi-am pus.. ca is prea urat...

Didy
02-26-2005, 18:19
pune o poza cu tine sa te vad shi eu

Mos Craciun_
02-26-2005, 18:46
Daca faci 2 beri...

Didy
02-26-2005, 19:11
s-a facut

Didy
02-26-2005, 20:31
nu vretzi bere?Fac cinste&#33;

RapMaster
02-26-2005, 21:09
Cum sa nu..?&#33;?&#33;...mailu meu ii dogg4cj@yahoo.com, trimite-le acolo.mersi anticipat :noroc1: :noroc1: :noroc1:

RapMaster
02-26-2005, 21:19
Undone, nu vreau sa te supar (iara), da&#39; nu vad de ce pui poze cu prieteni si rude...trebe sa pui cu tine ca de aia ii topicu. ma apuc si pun si eu cu prietena inainte, la inceput, in timp ce, dupa 5 minute de la inceput si dupa, dupaia mai bag 10 poze cu bunicii mei, unchiu-meo, catelu&#39; de la tara si chelneritza de peste drum

PS:N-am nici un frate sau sora si nici un var sau verisoara

undone
02-26-2005, 21:22
vazui ca asta a pus cu bucile lu gagica-sa... nu vazui nicaieri scrisa regula.Plus k shi danny a pus cu gagica-sa. Sunt yo o exceptzie de la exceptziile de la regula?

RapMaster
02-26-2005, 21:29
pai nu este regula, este numa titlul topicului "poze cu MEMBRII forumului", nu ii "poze cu rude prieteni, animale de casa, maini pe fund si ciocolata preferata a celor de pe forum"

mimoza
02-26-2005, 21:30
Originally posted by undone@Feb 26 2005, 08:22 PM
vazui ca asta a pus cu bucile lu gagica-sa... nu vazui nicaieri scrisa regula.Plus k shi danny a pus cu gagica-sa. Sunt yo o exceptzie de la exceptziile de la regula?
păi o poză două cu gagica/gagicu&#39; mai merge zic io, dar nu cu toată familia si de o mie de ori.

Didy
02-27-2005, 00:48
rapmaster ca totusi si io is din cj fac cinste cu MAI MULTE BERI
:))

penisd29cm
02-27-2005, 06:38
Septicane cap de sfecla tocmai ma uitam pe poza aia a ta hidoasa si am vazut un zinbet inbecil...mam gindit de ce oi fi asa fericit si miam dat seama ca e din cauza ca team cam lasat in pace...e hai sami bag **** mea serioasa in fatza aia a ta zinbareata. ba ce morti mati e cu paru ala? zici ca e blana de dihor pe capu ala al tau. si buzele alea parca ai cioc de ciocanitoare . esti plin de cosuri hai sa te ajut cu un sfat. ******u de gugustiuc face bine la ten ba. daca nu prinzii gugustiuci zimi mie si iti trimit o damigeana cu ****** deal meu sa te speli pe fata. am vazut ca esti taran autentic ti cu craiova. ai si fular stergemas la *** cu eldupa ce te *** pe buzele alea de jay z. ba da urit esti ba cu spume...poate chem cnau pe aici sa le interzica la baieti astia care face situ sa mai puna poze cu tine.
si acum pentru saracia aia de undone. fa curca schizofrenica ce morti mati il pui pe alifie ala pe aici? pisamas pe picioarele alea ale lui de sarpe invalid. e cracant zici ca a stat cu mine in celula ani de zile. doar colegi mei de celula mai arata asa cind iesea din pirnaie. si vartu ala zici ca e boxeor fa? zi in morti lu tactu mare sa se apuce de sah dar sa tina in mina manusile alea . palea i lea pus masa pe maini cind era mic sa nu poa sa faca laba si el se crede boxeor. sai zici lu prietenu ala al tau ca zis nea sile cind il prinde ii baga teava de aspirator in *** si dupa aia ma si *** prin teava . ce moaca de iepure vulcanic are bagamias **** in nasu lui de ****** artificial. fa undone tiam mai zis fa bba cu placa tectonica co sa te iau in ****. cred ca tie iti place ca vad ca imi dai motive din ce in ce mai multe. pune si tu poze cu hoarca aia sedentara de mata si lasane cu tovarasu ala al tau cu fizic de greiere in cirje.
adrianu hai noroc nepoate si distreazate in fiecare zi nu o data pe luna. dai maieu ala al tau mov lu undone sai faca fusta lu conopida ala de tovaras al ei. si din sticlele alea 2 ale tale de uiski damio pe aia mai mare sa io infig adinc in gaura cucului.

Septican
02-27-2005, 07:01
unde m-ai vazut tu pe mine zAMBind? .... (nu ti-am citit decat partea dedicata mie si m-am saturat de atatea greseli)....si la faza cu fularu, sa ma *** pe echipa cu care tii tu de la fereastra...

xBaSs
02-27-2005, 07:10
:morderas:

penis ai o bere :noroc1:

RapMaster
02-27-2005, 10:44
Penis, welcome back
Didy, pune si tu o poza si zi si tu cam pe unde stai in Cj

RapMaster
02-27-2005, 10:55
Originally posted by Didy@Feb 26 2005, 11:48 PM
rapmaster ca totusi si io is din cj fac cinste cu MAI MULTE BERI
:))
Didy si cum facem, tu platesti berile si io taxi dus intors(ca is gentelman si tre sa te conduc) + pizza, si vata de zahar pe batz in drum spre casa...ca tu numa berile ai hotarat sa le platesti :hehe1: :hehe1: :hehe1: :hehe1:

Mio
02-27-2005, 11:54
penise esti tare+nota 10

Danny
02-27-2005, 12:36
Originally posted by penisd29cm@Feb 27 2005, 05:38 AM

adrianu hai noroc nepoate si distreazate in fiecare zi nu o data pe luna. dai maieu ala al tau mov lu undone sai faca fusta lu conopida ala de tovaras al ei. si din sticlele alea 2 ale tale de uiski damio pe aia mai mare sa io infig adinc in gaura cucului.
unde disparusei ma? :))) ete mai bine asa fara rime&#33; oricum posteaza mai des&#33; :))

Septican saracu si-a folosit creierul prea mult..si uite ca i s-a decolorat parul&#33; Ba in Canada nu exista vopsea de par?sau iti place tie sa arati ca 101 dalmatieni?

9mm
02-27-2005, 12:54
Iar am ras cu lacrimi ... penise ... wellcome back :) Da&#39;i tot inainte...

eckoSatanistu
02-27-2005, 13:15
penisd29cm iar ai uitat sa imi faci caracterizare. De ce nu imi faci? :( :( :(

RapMaster
02-27-2005, 13:16
Didy scrie acolo la informatii ca ai ...(din calculele mele) 14 ani. Nu prea cred chestia asta...sigur nu-i poza unei colege? si baga si tu ceva adresa de messenger sa schimbam si noi o vorba daca tot esti din Cluj :papa2: :papa2: :hehe1: :hehe1:

penisd29cm
02-27-2005, 14:52
septicane ba lebada cu guturai tare mult miar place sa te intalnesc si sati dau un pumn in fata sa iti dispara zinbetu ala de pitpalac carnivor. de cind tia cazut o bucata de par te crezi pruteanu si vi sa imi corectezi mie gramatica ba? eu ma *** pe ea de gramatica de cum se scrie si la sfirsit da nu in cele din urma ma *** pe tine direct pe ochiu tau sting ca ala mi se pare mai inbietor decit ala dreptu. ba eu daca as conduce un tren fie el si personal si tu ai cobori din statie eu teas vedea in oglinda retrovizoare ias zice lu muistu ala de la macaz sa il schinbe si as intoasrce trenu doar sa te calc pe tine pe picioare sa te las handicapat pe viata ciung de picioare. si cum mata aia penala nici nu stie sa suga **** tu ai muri de foame si nici scaun cu rotile nai avea. si teai tiri asa fara picioare pe strazi si tiar intra fiecare dimb de asfalt sau gheata ca tot esti in canada, adinc in ***. nu zic ca nu iti place da oricum curu tot ti se largeste si la poponari tai no sa le mai placa. nepotelu adrienu tia zis pe sleau ca semeni cu un dalmatian. eu tio zic direct ca semeni cu cruela. numai aia avea freza multicolora ca tine sugeaiai **** aia mioapa lu nea traian basescu marinaru ajuns presedinte si care tia spuso chiar dupa alegeri "so sugi bine". se vede traba cum ca cam toti baieti cu **** de pe aici ar vrea sa tio introduca violent in anus. nu prea te are la inima nici unu. cred ca nu teai rugat suficient de sfintu valentin bagatiar cupidon sageata in nas. hai nu plinge si nu fi suparat ca iti promit cind ne vedem cunpar eu o sticla de tuica si dupa ce tio sparg in cap si te lesin iti tai beregata cu ea si cu vena goala obtinuta o sa fac caltabosi sa ii dau de pomana lu nea tactu ala strungaru pisamas pe salopeta lui cu banderola de revolutinoar.

Danny
02-27-2005, 17:18
ce nebun&#33; :)) il iubesti pe Septican nu gluma&#33; :)

Didy
02-27-2005, 18:06
rapmaster mai bine zimi tu adresa ta de mess
pai eu sunt din Zorilor
aia din poza sunt eu dar data am scris-o la vrajala
deci,bun fac eu cinste cu berile

eckoSatanistu
02-27-2005, 18:21
PENISD29CM rullz&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33; ......jur ca esti tare omule :noroc1: :noroc1: :jamaica1: :jamaica1: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Septican
02-27-2005, 19:55
deja ai scris prea mult despre mine si nu m-am mai obosit sa citesc...

danny, mi-am colorat paru in galben, nu mi l-am decolorat...

RapMaster
02-27-2005, 22:44
Originally posted by Didy@Feb 27 2005, 05:06 PM
rapmaster mai bine zimi tu adresa ta de mess
pai eu sunt din Zorilor
aia din poza sunt eu dar data am scris-o la vrajala
deci,bun fac eu cinste cu berile
Nu pot sa cred ca bei bere si arati asa bine...sa-i zici asta la tata ca el are burdihan de la Ursus.
Oricum nu vreau sa-mi faci tu cinste, sa-ti dai alocatia pe mine. Mergem daca vrei la o bere si tu o platesti pe a mea si eu pe a ta. IDu de mess ii dogg4cj. De fumat fumezi?

Septican
02-27-2005, 23:05
ce funny, mi-o are ochii albastrii, paru blond si se da la cutite si haine de rapperi.... lol...

Danny
02-27-2005, 23:15
Originally posted by Septican@Feb 27 2005, 10:05 PM
ce funny, mi-o are ochii albastrii, paru blond si se da la cutite si haine de rapperi.... lol...
ce funny Septican e brunet are ochii caprui..cu toate ca este incredibil de "blond"&#33;

ce treaba au ochii albastrii cu hainele de rapper?da-l afara pe Eminem din muzica rap..si el are ochii albastrii si e blond&#33;

Septican
02-28-2005, 01:43
eminem e o exceptie...nu am vazut prea multi albi blonzi care sa se imbrace ca negrii sau ca mi-o

...

cu toate ca este incredibil de "blond adica prost? bancu asta nu era numai la blonde? nu am vazut bancuri cu blonzi sau politiste...

Danny
02-28-2005, 01:48
stii de ce au blondele vanatai in juru buricului?
ptr ca nici blonzii nu sunt prea destepti

Septican
02-28-2005, 03:41
misto bancul...dar blondele nu tre sa se futa numai cu blonzii nu?

Caddillac
02-28-2005, 03:54
Septica esti de belea ... odata cu poza aia s-a mai nascut un personaj:
"***-Frumos cu motz in funte" ... ;)

Septican
02-28-2005, 05:26
bine...spre dezamagirea ta, nu o sa ii spun lu neamtzu sa imi schimbe nickul:)

nu stiu cand ti-ai schimbat semnatura, dar eu acum o vad... unde ai auzit-o zisa?

Didy
02-28-2005, 11:06
Ceva normal ca fumez.Ce m-as face eu fara tzigari?
Vezi ca de obicei intru pe mess cu id-ul lu varamea.

Didy
02-28-2005, 11:08
tu din ce cartier esti?

RapMaster
02-28-2005, 11:15
Serios ca nu cred ca tu bei si fumezi si arati asa bine. Lasa-mi un mesaj poe messenger daca vrei sa vb si cand intru online o sa iti vad IDu&#39;.

Tari poze weedclaw, tre sa vin la tine dupa filmele alea sa iti vad mai bine camera :))))

PS:Gheorgheni

undone
02-28-2005, 14:24
ii sta bine lu` septica cu motzu` ala blond in frunte. "*** frumos cu motz in frunte " lol.

Mio
02-28-2005, 14:48
mha septican ma judeci dupa culoarea parului si ochii...ti-am mai zis..daca ii sa te judec dupa avatar....esti o fructa....prin urmare nu are legatura asta cu modul tau de viata...mai sunt rapperi cu ochi albastri numai ca nu sti tu...

RapMaster
02-28-2005, 22:57
Didy tot nu mi-ai dat IDu ala de messenger...de ceee? :(((((((((((

Caddillac
03-01-2005, 02:25
Septica..daca in ultimii 2 ani veneai pe la vreun concert B.u.g. Mafia auzeai...

P4nt3ra
03-01-2005, 06:41
Originally posted by Mio@Feb 28 2005, 01:48 PM
mha septican ma judeci dupa culoarea parului si ochii...ti-am mai zis..daca ii sa te judec dupa avatar....esti o fructa....prin urmare nu are legatura asta cu modul tau de viata...mai sunt rapperi cu ochi albastri numai ca nu sti tu...
Acu nu te lua de Avatar...Totushi ala de acolo e cel mai bun fotbalist de pe planeta asta de neghiobi...Chiar dc nu`ti place fotbalul tot ar trebui sa`l respecti...
Cu Septica...Lasa`l frate ca el numai 2 rapperi cred ca shtie...Emin3m shi 50 Cent :) :D Asha ca...Blond brunet ....albastrii caprui...Nu conteaza....Nu numai dc esti ras in cap esti rapper...Da lasa`ti`l pe Septica...Mai bine trimitetii niste HH sa asculte... :noroc1:

penisd29cm
03-01-2005, 12:13
pe septica no sal las/bagaias **** in nas/sai miroase a caras/conbinat cu ananas/
septican e un fel de madona mai ales de acum de cind are paru. e facut posta mai rau ca un tinbru cam toti baieti il ia in ranga pe aici. da nu e numa un sinplu poponel doritor sa fie facut posta ci e si pervers...e masochist. ca ii place. toti ride de el , si el baiat serviabil tot vine inapoi si mai pune cite o poza penibila....ba fular cu echipa de tarani ba freza de pupaza oxigenata ba bani de jocu de monopoli...doar cind te uiti la mecla aia a lui de guvid stintifico fantastic iti vine sa iti dai pumni la capu puli. ieu daca imi era sinpatic ias fi dat un sfat parintesc: taieti capu si puneti corpu intrun sac. asa ai fi mai atragator. da cum imi e cam antipatic nu ii dau sfaturi benefice ci doar il umilesc .totusi asa un sfat de bine pentru urmatoarea poza septicane duute in dulap la nea tactu si cauta o pereche de chiloti deai lui cu dantela si obligatoriu cu snur. punei pe tine si fa o poza. vezi sa nu ai picioare ca tovarasu lu undone ca te sparg. nu mai vreau sa vad picioare din alea de sarpe in viata mea (apropos undone sati *** mama in fata lu tactu in tinp cei dau flegme in ochi lu bunicata si ii scot lu tovarasu ala al tau ochi cu bormasina). asa si sa ma intorg la tine septicane ****** fata aia de sobolan migrator: dupa ce iti pui chiloti aia pe tine cautai perechea aia de pantofi transparenti a lu fratitu cu tocuri cui inalte si mergi asa prin casa. cinta dragostea din tei sau o cireasa amara inregistreazate si pune videoclipu aici. te astept sa te notez. hai **** placuta in continuare ******itias paru ala ofilit

RapMaster
03-01-2005, 13:54
Mare greseala ai facut Undone cand ai bagat pozele cu prietenu. Acuma te-a filat Penisu si nu mai scapi

Didy
03-01-2005, 17:45
intru imediat da vezi ca nu ii idu meu

Didy
03-01-2005, 19:26
cine stie poate mai intru sapt asta pe net ca nu am acasa
sper sa nimerim odata sa fim amandoi pe mess

Mio
03-01-2005, 20:33
bv penise...respect frate....ca numai fratele nu te lasa la greu...tine-o asa...

Danny
03-01-2005, 21:45
Mamafka ...e numai juma din freza ta..si fatza prietenei tale in ceata...ai putea baga o poza mai clara? :D

RapMaster
03-01-2005, 22:30
Originally posted by Didy@Mar 1 2005, 06:26 PM
cine stie poate mai intru sapt asta pe net ca nu am acasa
sper sa nimerim odata sa fim amandoi pe mess
Au de obicei is pe mess, da&#39; acuma ai avut ghinion. Nimenim pana la urma amandoi. Si sa iti bagi net acasa...ai inteles?? :hehe1: :hehe1: :D

Ciumeg
03-02-2005, 00:31
Bah Garo da tu esti orb sau ai strabism? :confused2:

P.S. RapMaster da prietena ta nu stie de site-u asta sa vada ce intalniri virtuale si nu numai iti dai tu cu Didy aia? :D ;) Oricum dupa cum arata nu cred ca are mai mult de 16 ani fata...asta nu inseamna ca trebuie "iertata" :jmecher1:

RapMaster
03-02-2005, 23:28
Originally posted by Ciumeg@Mar 1 2005, 11:31 PM
Bah Garo da tu esti orb sau ai strabism? :confused2:

P.S. RapMaster da prietena ta nu stie de site-u asta sa vada ce intalniri virtuale si nu numai iti dai tu cu Didy aia? :D ;) Oricum dupa cum arata nu cred ca are mai mult de 16 ani fata...asta nu inseamna ca trebuie "iertata" :jmecher1:
Ciumeg, prietena mea nu mai e de cateva saptamani. Deci e libera, iti dau adresa daca vrei sa-i faci o vizita, nu ma intereseaza, m-a suparat prea tare

Caddillac
03-03-2005, 05:25
"Ciumeg, prietena mea nu mai e de cateva saptamani. Deci e libera, iti dau adresa daca vrei sa-i faci o vizita, nu ma intereseaza, m-a suparat prea tare "

RapMaster da&#39; tot nu vrei sa-ti scape Didy :D

RapMaster
03-03-2005, 08:07
Didy zicea ca face cinste cu o bere. Eu vreau fapte nu vorbe :hehe1: :hehe1: :noroc1: :noroc1: .

penisd29cm
03-04-2005, 12:14
ba septicane cind tiam zis ca esti masochista team citit ca pe o eticheta de bohotin. ba de unde scoti ma fetele alea? ma uit la buzele tale si seamana clar cu o lipitoare de bucatarie ierbivora. si ochelari aia cred ca sint a lu mata mare care ia primit cadou de la strabunicasa care facea bisnita cu ochelari inportati din inperiu otomon. de par ce sa mai zic. tiai desenat tinta sa ma ******esc eu mai exact. asta e bine, ca o cam grseam din cind in cind si tio trageam la ochi. ba meduza centrifuga sati dea adrianu al meu **** din spagat ca ai vazut ca e gimnast. si apoi sa vina si garo orb asa cum e sa tio bage in *** prin alunecare cu cranpoanele sus. apoi sa te duci in inparatia inparatului rosu si sa te prinda zmeu si cu ghionoaia sa iti bage un supozitor cu zimti in gaura cucului sa faci pipi pe *** ca femeile ca si asa cam ai mecla de femela pe ciclu. hai ca iar team dezmierdat...la revedere si numai bine

eckoSatanistu
03-04-2005, 15:47
lolololololol :D :D :D :D :D :D io ce am ras

PS:penisd29cm jur ca esti tare

Didy
03-06-2005, 02:40
Deci vreti bere?
Fac cinste tuturor

Danny
03-06-2005, 02:45
rezuma-te la RapMaster ca la cat beau eu si Mos Craciun dai faliment rapid&#33; :)

RapMaster
03-06-2005, 03:19
Originally posted by Didy@Mar 6 2005, 01:40 AM
Deci vreti bere?
Fac cinste tuturor
Asa pot zice si eu "Va cumpar la toti Ferrari"...didy, vreau fapte...:D

Didy
03-06-2005, 04:54
Ce pustiu ii pe aici&#33;Rapmast scze da varamea nu o vrut sa puna webu ca ea era la calc atunci.Poate alta data.Te-am pupat

Didy
03-06-2005, 05:17
lapte?
mai incolo

Mos Craciun_
03-06-2005, 12:24
Didy.. stii ce bun ii laptele combinat cu bere si cu scrum de tzigara ?... cockteil iese.. numa incearca...

RapMaster
03-06-2005, 14:42
:hehe1: :hehe1: :hehe1: :hehe1: hahahahhahahaha :hehe1: :hehe1: :hehe1: :hehe1: Cand am citit ce ai scris mosule, mi-o venit in cap seara aia in care am incercat.....iooooi

GhettoYoung
03-06-2005, 14:50
RAP MASTER ai incercat "koktailu" ? o fost bun?

Didy
03-06-2005, 15:42
Vai ce scarbos
lapte cu scrum si bere...
hai ca berea si tzigara mai merge
da si cu lapte...
Intradevar un coktail reusit...:-&

mimoza
03-06-2005, 23:27
mama Rapmaster ce bine arata prietenii tai........ :rolleyes: nu stiam ca aveti asa baieti frumosi in Cluj

Danny
03-06-2005, 23:38
Originally posted by mimoza@Mar 6 2005, 10:27 PM
mama Rapmaster ce bine arata prietenii tai........ :rolleyes: nu stiam ca aveti asa baieti frumosi in Cluj
hahahhaa no ia uite ce reclama iti face mimoza...arata prietenii tai bine.,...ca tu oricum esti un naspa&#33; :)))

eu nu am ce comentarii sai bag..decat ca tipul ala in bluza rosie pare cam gay in poza aia&#33; :)

RapMaster
03-07-2005, 00:04
Originally posted by mimoza@Mar 6 2005, 10:27 PM
Mimoza, pe 10 mii te cuplez cu oricare dintre aia 3 din poza :hehe1: :hehe1: :hehe1:

sisu_liber
03-07-2005, 00:57
imi place mult tricoul ala albastru cool..... :mhm:

penisd29cm
03-07-2005, 10:17
mimozo prepelita cu aripa frinta si piciorul schilodit la fel ca in fabula aia cu gruceanu ia ai tu grija ce zici de pozele lu rap master ca ala in rosu e amantu lu septican. si daca aude septican ca te dai la amantu lui iti da un clitoris peste sprincene de nu te vezi. bagaboanta circotasa care incerci sa furi femeile la poponauti. daca vrei ne intalnim si iti arat cariciu. am si tatuaj pe el cu ani in care am fost la pirnaie. iti dau 100 de parai daca poti prin sugere sa stergi tatuaju de pe ****...pina acuma am facut bani multi cu pariu asta da poate tu ai incredere in proporileti buze .

sisu_liber
03-07-2005, 10:24
mimozo prepelita cu aripa frinta si piciorul schilodit la fel ca in fabula aia cu gruceanu ia ai tu grija ce zici de pozele lu rap master ca ala in rosu e amantu lu septican. si daca aude septican ca te dai la amantu lui iti da un clitoris peste sprincene de nu te vezi. bagaboanta circotasa care incerci sa furi femeile la poponauti. daca vrei ne intalnim si iti arat cariciu. am si tatuaj pe el cu ani in care am fost la pirnaie. iti dau 100 de parai daca poti prin sugere sa stergi tatuaju de pe ****...pina acuma am facut bani multi cu pariu asta da poate tu ai incredere in proporileti buze

IAR VA LUATZI DE SARACA FATA....nu tie un pic de rusine penis29cm.......hahahhahah.....ce tare
imi imaginezi battleuri unde sa inventezi pe moment cat mai multe injuraturi si dinastea...ai lua locul 1. NOROC :papa2:

Danny
03-07-2005, 10:26
Intelectu lu Septican (http://www.bugmafia93.ro/forum/index.php?showtopic=1417)

Click aici penis..sa remarci si tu de cine faci misto..sper sa ai rabdare sa citesti...si sa ii dai cateva sfaturi&#33; :) :hehe1:

penisd29cm
03-07-2005, 12:35
aaaaa pai stai asa ca acum mia dat nepotelu adrianu material....haoleu sami moara unghia daca nu inebunesc...
septicane bagamias **** in vulva mati adica in burta dinsei in tinp ce e gravida cu tine. ba pescarusule futeteas anal in organu tau genital adica in pancreasul tau ala vital. tu nu sti ce e alea numere ba asipirna? bai fi atent acilea te invat sa numeri. prima lectie te iau cu numere intregi de la 1 la 10. eu tio trag si de fiecare data cind simti ****** cald in tine adaugi cite un numar. lectia doi te iau in fracti si zecimale. o **** eu o consider 1 pe 2 sau 0 virgula 5. un ***** in ureche e 0.3, unul in buric a 5/7 si asa mai departe. las ca te invata nenea. da daca nu faci bine la teza sti ca iti trebuie proteza ca te pun pe coji de nuca/siti dau cu ranga in buca.
ba gargarita cu aspect de buburuza si mers de meduza cu cercel in buza lider in peluza si cu muci pe bluza mata e confuza eu te lamuresc fara sa cricnesc fata tio pocesc da fapt tio transform in bine ca imi e mila de tine.
si ziceai ca vrei 2 dolari pentru fiecare raspuns corect. pai fi atent aici ba eunucule . sa te inbogatesc ca sa faci iar poze cu bani care ti voi da. intrebarea este : ai vrea sa iti bage nepotu adrianu sticla lui de uischi in rect?
raspuns: a-desigur b- bineinteles c- as fi vesnic recunoscator d- ce e ala rect?
alege raspunsu corect si iti dau 2 dolari. hai pa **** si la revedere violatias vulva clitorisului din pancreas

Danny
03-07-2005, 12:47
du-te ma ca esti nebun.. ma jur&#33; :))) chiar asa ce e ala rect?

Mio
03-07-2005, 17:31
danny care era faza cu SeptiMio?

Mos Craciun_
03-07-2005, 20:30
hubawuawhuauahuuaw looooooool penis... :hehe1: :noroc1:

Danny
03-07-2005, 20:44
Originally posted by Mio@Mar 7 2005, 04:31 PM
danny care era faza cu SeptiMio?
Pai cum voi nu va intelegeti deloc.un anume baiat de pe forum l-a poreclit pe Septican..SeptiMio :D suna bine oricum&#33; ;)

Penis tata..o sugestie am si eu...pana acum a tot mers faza cu tiganu puscarias,dar mai schimba tonul caterincii ca e prea monoton&#33; ;)

Septican
03-08-2005, 01:34
te oftici ca nu a vazut penis topicu ala ca sa intre sa faca misto ...ba da rau esti :D(imi vine sa rad)...

RapMaster
03-09-2005, 23:49
Danny cat ii tricou ala si cum l-ai adus direct de la sursa??

Septican
03-10-2005, 01:10
uzzi_9mm....
esti mai smecher daca scrii ca esti mahmur? crita? beat?